Piątek, 20 września 2019. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Przed piłkarskim weekendem

2019-09-13 13:00:00 (ost. akt: 2019-09-12 14:45:40)
Paweł Tomkiewicz w Wysokim Mazowieckim strzelił pierwszego gola dla Sokoła

Paweł Tomkiewicz w Wysokim Mazowieckim strzelił pierwszego gola dla Sokoła

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

8. kolejkę III ligi rozpocznie dzisiejszy mecz Polonia Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, natomiast zespoły z Warmii i Mazur zagrają w sobotę.

Zdecydowanie najciekawiej powinno być w Ostródzie, gdzie zmierzą się dwa Sokoły, czyli pierwszy (gospodarze) i trzeci (goście z Aleksandrowa Łódzkiego) zespół obecnych rozgrywek. Warto przypomnieć, że poprzedni sezon rywal ostródzian zakończył na drugim miejscu, ustępując jedynie Legionovii.
* Piątek: Polonia - Pogoń (19); sobota: Kaczkan Huragan Morąg - Lechia Tomaszów Mazowiecki (16), Znicz Biała Piska - Broń Radom (16), Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (16:30), Sokół Ostróda - Sokół Aleksandrów Łódzki (18), Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz (14), RKS Radomsko - Ruch Wysokie Mazowieckie (16), Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów (16), Legia II Warszawa - KS Wasilków (16).

PO 7 KOLEJKACH
1. Sokół O. 18 16:8
-------------------------------
2. Świt 17 13:7
3. Sokół A. 14 17:11
4. Legia II* 13 11:5
5. Pelikan 11 17:10
6. Kaczkan 11 13:10
7. Unia 10 13:13
8. Broń* 10 7:7
9. Concordia 9 7:10
10. Lechia* 8 7:6
11. Polonia 8 7:11
12. Ursus 8 7:9
13. Olimpia* 7 12:11
14. Radomsko 7 11:12
15. Znicz 7 8:9
------------------------------
16. Ruch 4 10:13
17. Pogoń 3 8:19
18. Wasilków 3 3:16
* mecz zaległy

KLASA OKRĘGOWA\\\ 7. kolejka, grupa 1, sobota: Vęgoria Węgorzewo - Orlęta Reszel (16:30), Łyna Sępopol - SKS Szczytno (16), Śniardwy Orzysz - Omulew Wielbark (16), Victoria Bartoszyce - Czarni Olecko (16:30), Błękitni Pasym - Rominta Gołdap (13); niedziela: Cresovia Górowo Iławeckie - DKS Dobre Miasto (16), Żagiel Piecki - Wilczek Wilkowo (15), Kłobuk Mikołajki - LKS Różnowo (14).
* Grupa 2, sobota: Barkas Tolkmicko - Polonia Pasłęk (16:30), GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo - Start Nidzica (16), Fortuna Gągławki - Płomień Turznica (16), Polonia Iłowo - GKS Stawiguda (16), Unia Susz - Ewingi Zalewo (16:30), Orzeł Janowiec Kościelny - Olimpia Olsztynek (16:30); niedziela: GSZS Rybno - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (13:30), Grunwald Gierzwałd - Tęcza Miłomłyn (14).


GRUPA 1
1. Rominta 15 22:8
2. Błękitni 15 21:9
3. Łyna 13 15:10
4. Orlęta 13 29:8
5. Omulew 13 11:5
6. Śniardwy 12 17:12
7. Żagiel* 10 8:5
8. DKS 8 10:10
9. Wilczek 7 15:17
10. Vęgoria 7 7:9
11. Victoria 6 6:14
12. Czarni 5 8:12
13. Różnowo* 4 9:17
14. Kłobuk 4 8:18
15. Cresovia 3 4:21
16. Szczytno 0 3:18
* mecz mniej

GRUPA 2
1. Barkas 18 17:7
2. Rybno 14 26:6
3. Stawiguda 12 17:10
4. Unia 12 14:8
5. Start 12 13:10
6. Polonia I. 9 11:9
7. Ewingi 9 13:12
8. Tęcza 8 10:10
9. Polonia P. 8 17:18
10. Fortuna 8 12:14
11. Olimpia 7 11:12
12. Grunwald 6 10:13
13. Kormoran 4 11:24
14. Płomień 3 12:18
15. Drwęca 3 10:20
16. Orzeł 1 6:19



Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB