Niedziela, 17 listopada 2019. Imieniny Grzegorza, Salomei, Walerii

Tu rodzynek, a tam aż szóstka

2019-09-09 15:00:00 (ost. akt: 2019-09-09 15:34:13)

Trwa świetna passa piłkarzy Juranda Barciany, którzy wygrali właśnie swój czwarty mecz o punkty i są już jedynym zespołem w całej klasie A, który nie stracił jeszcze punktu. Co ciekawe, szczebel niżej jest sześć takich ekip.

W czwartej kolejce klasy A prowadzący w tabeli grupy 1 Jurand zmierzył się z jednym z trzech zespołów tej grupy, które po stronie zysków nadal mają w tym sezonie zero. Specjalnych fajerwerków w Barcianach nie było, ale z punktu widzenia gospodarzy liczy się to, że trzy punkty zostały przy Jurandzie, który pokonał Redutę Bisztynek 2:0 (Adam Segin 11, Damian Dudziński 24).
W grupie 2 dopiero pierwsze straty poniosły rezerwy Sokoła i Zatoki, które tym razem musiały uznać wyższość rywali. Braniewianie przegrywając w Gronowie Elbląskim (1:3 z Pomowcem), „wywindowali” swojego przeciwnika na szczyt tabeli, w czym miał swój udział także Jastrząb Ględy, który wygrał u siebie (czyli w Boguchwałach) z dotychczasowym liderem Sokołem II. Zespół z Ostródy był bliski zdobycia choćby punktu, bo od 76. minuty remisował 4:4, ale w samej końcówce pogrążył ich dwoma golami Szymon Sobota.
Nowym liderem grupy 3 został MKS Jeziorany, który wygrał we Wrzesinie 6:0 (Cezary Korbus 3, 14, Marceli Kowalski 37, Wojciech Majacki 75, 85, Krzysztof Kopecki 88). Szósta w tabeli, dotychczas prowadząca, Wałpusza Jesioniowiec traci do MKS-u tylko trzy punkty.

* Klasa A, 4. kolejka. Grupa 1: MKS Ruciane-Nida – Mazur Pisz 3:0, Fala Warpuny – Start Kruklanki 4:0, Pogoń Banie Mazurskie – Orzeł Czerwonka 4:2, Mazur Wydminy – GKS Szczytno 1:1, Jurand Barciany – Reduta Bisztynek 2:0, Pojezierze Prostki – GKS Dźwierzuty 3:1.
Grupa 2: Iskra Smykówko – LKS Tyrowo 3:0, Pama Powodowo – Agat Jegłownik 2:2, Zalew Frombork – Polonia Markusy 1:3, Piast Wilczęta – Syrena Spomlek Młynary 2:4, Jastrząb Ględy – Sokół II Ostróda 6:4, Pomowiec Gronowo Elbląskie – Zatoka II Braniewo 3:1.
Grupa 3: Wałpusza 07 Jesionowiec – GLKS Jonkowo 0:2, KS 2010 Wrzesina – MKS Jeziorany 0:6, Leśnik Nowe Ramuki – GKS Gietrzwałd-Unieszewo 6:3, Granica Bezledy – FC Dajtki Olsztyn 1:1, KS Wojciechy – Tempo Ramsowo Wipsowo 1:3, UKS Naki Olsztyn – Burza Słupy 2:2.
Grupa 4: Zamek Kurzętnik – Czarni Rudzienice 0:2, Gmina Kozłowo – Lider Złotowo 4:2, MKS Działdowo – LZS OHI Frednowy 7:1, Orzeł Ulnowo – Radomniak Radomno 1:4, Ossa Biskupiec Pomorski – Wel Lidzbark Welski 1:0, Iskra Narzym – Jordan Kazanice 3:2.


GRUPA 1
1. Jurand 12 11:2
2. Ruciane-N. 9 12:2
3. Pogoń 9 15:7
4. Fala 9 11:7
5. Szczytno 7 9:5
6. Mazur W. 7 7:8
7. Pojezierze 6 9:12
8. Mazur P. 6 11:10
9. Dźwierzuty 6 4:5
10. Reduta 0 6:13
11. Orzeł 0 4:13
12. Start 0 2:17

GRUPA 2
1. Pomowiec 9 10:6
2. Sokół II 9 36:10
3. Zatoka II 9 13:5
4. Agat 7 12:7
5. Pama 7 13:10
6. Syrena 7 10:10
7. Tyrowo 6 16:7
8. Jastrząb 6 10:16
9. Polonia 4 8:17
10. Zalew 3 8:13
11. Iskra 3 8:14
12. Piast 0 4:33

GRUPA 3
1. Jeziorany 10 13:3
2. Leśnik 9 14:9
3. Granica 8 10:8
4. Jonkowo 7 7:5
5. Wojciechy 7 6:5
6. Wałpusza 7 8:4
7. Naki 4 11:10
8. Burza 4 8:11
9. Tempo 4 5:7
10. Dajtki 4 6:11
11. Gietrzwałd 2 6:10
12. Wrzesina 0 7:19

GRUPA 4
1. Radomno 10 12:4
2. Ossa 10 5:1
3. Czarni 8 9:2
4. Działdowo 7 14:6
5. Zamek 6 7:7
6. Kozłowo 6 11:15
7. Iskra 5 6:8
8. Jordan 5 8:8
9. Frednowy 4 14:16
10. Lider 4 8:10
11. Wel 1 5:13
12. Orzeł 0 3:12

W klasie B żadnych strat nie poniosły jeszcze: w grupie 1 – Olimpia Miłki (w trzeciej kolejce 1:0 z Salętem; gol: Kamil Rengel 28) i UKS Rona 03 Ełk (1:0 w Reszlu; Kamil Jabłoński 87), który jednak wychodził na boisko o jeden raz mniej, w grupie 2 – Sparta Kwietniewo (4:2 w Rychlikach po bramkach Łukasza Olejniczaka, dwukrotnie Jakuba Ossowskiego i Mateusza Jakimowicza), a także aż trzy zespoły z grupy 4. Po 12 punktów po czterech kolejkach mają na koncie Wicher Gwiździny, KS Mroczno (aż 8:0 z LZS Fijewo; gole: Jacek Elgert 14, 24, 63, Maciej Kamiński 21, 54, Mateusz Osicki 69, Rafał Jaroszewski 80, Paweł Filip 90+2) oraz Avista Łążyn.

KLASA B\\\ Grupa 1 (3. kol.): Salęt Boże – Olimpia Miłki 0:1, Szansa Reszel – Rona 03 Ełk 0:1, Juksty Muntowo – Fortuna Wygryny 4:1, Victoria II Bartoszyce – Warmianka Bęsia 10:1, pauzowała Pogoń Ryn.
Grupa 2 (4. kol.): Dąb Kadyny – Pogrom Aniołowo 3:3, Kormoran Bynowo – Wałsza Pieniężno 2:2, Warmia Elbląg – Granica Zagaje 4:2, Victoria Rychliki – Sparta Kwietniewo 2:4, Czarni Małdyty – Zagłada Lisów 3:3, pauzował Grom Zwierzno.
Grupa 3 (3. kol.): Młody Piłkarz Jonkowo – MKS Miłakowo 1:1, TPS Boguchwały – KS Łęgajny 4:2, Tęcza II Biskupiec – Tempo II Ramsowo Wipsowo 0:0, Błękitni Stary Olsztyn – Warmiak Łukta 3:1.
Grupa 4 (4. kol.): Mewa Smykowo – Wicher Gwiździny 1:2, Wel Bratian – Vel Dąbrówno 4:3, KS Mroczno – LZS Fijewo 8:0, Avista Łążyn – Huragan Byszwałd 2:1, Olimpia Kisielice – Zamek Szymbark 3:0, Żak Jamielnik – Osa Ząbrowo 6:2.
pes

GRUPA 1
1. Olimpia 9 11:2
2. Victoria II 6 13:6
3. Salęt 6 9:2
4. Rona* 6 6:1
5. Pogoń* 3 6:5
6. Juksty* 3 5:5
7. Szansa 3 4:7
8. Fortuna 0 2:13
9. Warmianka 0 3:18
* mecz mniej

GRUPA 2
1. Sparta 12 17:6
2. Wałsza 10 26:4
3. Zagłada 10 12:5
4. Victoria* 6 17:10
5. Kormoran 4 7:9
6. Granica 4 9:7
7. Grom* 3 8:14
8. Warmia* 3 7:17
9. Dąb 2 5:14
10. Czarni 1 8:17
11. Pogrom* 1 5:18
* mecz mniej

GRUPA 3
1. Miłakowo 7 12:3
2. Tęcza II 7 8:1
3. Warmiak 6 13:4
4. Jonkowo 4 7:7
5. Boguchwały 3 5:13
6. Błękitni 3 6:10
7. Łęgajny 3 7:9
8. Tempo II 1 1:12

GRUPA 4
1. Wicher 12 21:2
2. Mroczno 12 21:8
3. Avista 12 13:3
4. Bratian 9 14:7
5. Olimpia 7 12:7
6. Żak 6 11:9
7. Mewa 5 6:6
8. Osa 3 9:14
9. Fijewo 3 4:23
10. Vel 1 7:16
11. Huragan 0 6:15
12. Zamek 0 1:15

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB