Sobota, 31 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Przedsezonowa prezentacja Szczypiorniaka Olsztyn

2019-09-06 10:00:00 (ost. akt: 2019-09-06 10:33:04)

Autor zdjęcia: Emil Marecki

Na olsztyńskiej starówce odbyła się przedsezonowa prezentacja Szczypiorniaka. Można było poznać wszystkich zawodników trenujących w klubie, który w najbliższym czasie będzie obchodził 20-lecie swojej działalności.

W środowe popołudnie na olsztyńskiej scenie staromiejskiej zaprezentowali się zawodnicy, którzy chodzą do V oraz VI klas szkoły podstawowej, młodzicy, juniorzy młodsi oraz juniorzy. Ci ostatni tworzą także drużynę drugoligową, którą od tego sezonu będzie prowadził trener Daniel Żółtak. Na prezentacji nie zabrakło także doświadczonego Radosława Dzieniszewskiego, który po latach spędzonych na boiskach Superligi i I ligi powrócił do klubu, w którym stawiał swoje pierwsze kroki w piłce ręcznej.
- Chciałbym się pochwalić, że w naszym klubie grają sami wychowankowie - mówił Konstanty Targoński, prezes Szczypiorniaka. - Głównym celem naszego klubu jest szkolenie dzieci i młodzieży, ale w przeciągu dwóch-trzech lat chcemy awansować do I ligi z zespołem seniorów.
- Dziękujemy za liczne przybycie na prezentację - mówił do kibiców Radosław Dzieniszewski. - O takie same mocne wsparcie prosimy w najbliższych ligowych meczach. Ten zespół buduje się od nowa, więc na pewno nie będzie łatwo. Obecnie ciężko pracujemy, ale prędzej czy później będzie wiele radości z naszej gry - zakończył doświadczony olsztyński skrzydłowy.
EM


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB