Niedziela, 17 listopada 2019. Imieniny Grzegorza, Salomei, Walerii

Kto zostanie najlepszym trenerem? Może Ty...

2019-08-23 12:55:47 (ost. akt: 2019-08-23 12:57:11)

Autor zdjęcia: arch. GO/ GC

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej już niedługo ruszy z innowacyjnym programem „Master Coach”, w którym 12 uczestników na przełomie września i października będzie rywalizowało o tytuł najlepszego trenera Warmii i Mazur.

Projekt ma być swojego rodzaju talent show – choć nie w klasycznym – telewizyjnym znaczeniu tego formatu. Tutaj liczyć najbardziej będą się wiedza, umiejętności trenerskie oraz warsztat.
Trenerzy, którzy zakwalifikują się do programu, wezmą udział w trzech spotkaniach warsztatowych, podczas których będą musieli wykazać się wiedzą teoretyczną oraz praktyczną. Dodatkowo uczestnicy programu podczas każdego warsztatu wezmą udział w specjalnie przygotowanych zadaniach konkursowych.

Trenerów, którzy będą rywalizować o tytuł „Master Coacha”, ocenią Marcin Przybyliński - kierownik ds. szkolenia WMZPN, i Remigiusz Sobociński - były zawodnik m.in. Jagiellonii i Śląska. Na każdym z trzech spotkań warsztatowych dodatkowymi członkami jury będą goście specjalni – trenerzy reprezentacji Polski!

Zwieńczeniem warsztatów będzie finał, który odbędzie się w piłkarskim centrum rozrywkowo-eventowo-szkoleniowym R-GOL.com, które mieści się w Warszawie przy ul. Puławskiej 255.
W finale weźmie udział trzech trenerów, a zwycięzca znajdzie się na okładce czasopisma „Asystent Trenera”, gdzie będzie mógł przeczytać artykuł swojego autorstwa! Dodatkowo „Master Coach” zostanie zaproszony w roli prelegenta na konferencję trenerską WMZPN oraz otrzyma voucher od firmy R-GOL na kwotę 1000 zł. Nagrodą dla trójki finalistów będzie staż trenerski w jednym z czołowych polskich klubów oraz roczna prenumerata czasopisma „Asystent Trenera”.

Całe przedsięwzięcie zostanie sfilmowanie i wyemitowane w formie odcinków w mediach społecznościowych WMZPN.
Aby wziąć udział w programie, należy spełnić dwa proste kryteria: wiek 18-50 lat oraz ważna licencja trenerska (minimum GRASSROOTS C).
Casting do programu odbędzie się 4 września - aby wziąć w nim udział, wystarczy do 26 sierpnia wysłać zgłoszenie na adres e-mail: program@wmzpn.pl zawierające: CV ze zdjęciem plus kilka zdań opisujących, dlaczego chce się wziąć udział w programie.
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB