Piątek, 20 września 2019. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Znamy terminarz IV ligi i okręgówki

2019-07-30 14:21:15 (ost. akt: 2019-07-30 14:22:54)

Autor zdjęcia: Artur Szczepański

Po uwzględnieniu wniosków gospodarzy spotkań, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej przygotował szczegółowe i już ostateczne terminarze rundy jesiennej w forBET IV lidze oraz klasie okręgowej.

I tak rozgrywki forBET IV ligi w sezonie 2019/20 otworzy w piątek 9 sierpnia (g. 19) pojedynek GKS LZS Wikielec z beniaminkiem Warmią Olsztyn, dzień później zostanie rozegranych pięć meczów, a w niedzielę (11.08) – ostatnie dwa spotkania inauguracyjnej kolejki.
Również w drugi weekend sierpnia otworzą sezon 32 zespoły okręgówki, przy czym jako pierwsi wyjdą na boiska piłkarze LKS Różnowo i Omulwi Wielbark w grupie 1, a także Szeląga Kormorana Zwierzewo i Delfina Rybno oraz Fortuny Gągławki i Orła Janowiec Kościelny w grupie 2. Te trzy mecze zaczną się o g. 16 w sobotę 10 sierpnia.

>>>forBET IV liga, 1. kolejka. Piątek (9.08): GKS Wikielec – Warmia Olsztyn (g. 19); sobota (10.08): Błękitni Orneta – Stomil II Olsztyn (16), Mamry Giżycko – Mazur Ełk (16), Polonia Lidzbark Warmiński – Jeziorak Iława (16), Pisa Primavera Barczewo – Zatoka Braniewo (17), MKS Korsze – Motor Lubawa (17); niedziela (11.08): Tęcza Biskupiec – Mrągowia Mrągowo (16), Olimpia II Elbląg – Granica Kętrzyn (16).

>>>Klasa okręgowa, 1. kolejka. Grupa 1, sobota (10.08): LKS Różnowo – Omulew Wielbark (16), Orlęta Rema Reszel – DKS Dobre Miasto (17), Vęgoria Węgorzewo – Błękitni Pasym (17), Łyna Sępopol – Victoria Bartoszyce (17); niedziela (11.08): Kłobuk Mikołajki – Rominta Gołdap (14), Żagiel Piecki – Czarni Olecko (15), Cresovia Górowo Iławeckie – Śniardwy Orzysz (16), SKS Szczytno – Wilczek Wilkowo (17).
Grupa 2, sobota (10.08): Szeląg Kormoran Zwierzewo – Delfin Rybno (16), Fortuna Gągławki – Orzeł Janowiec Kościelny (16), Barkas Tolkmicko – Olimpia Olsztynek (17), Polonia Iłowo – Unia Susz (17); niedziela (11.08): Grunwald Gierzwałd – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (14), Płomień Turznica – Polonia Pasłęk (16), Start Nidzica – GKS Stawiguda (16), Tęcza Miłomłyn – Ewingi Zalewo (18).
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. --- #2770069 | 79.187.*.* 31 lip 2019 09:55

    TRZEBA ŁYSYCH POKRYĆ PAPĄ !

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. olsztyniak 45 #2769901 | 88.156.*.* 30 lip 2019 21:40

    To jest prawdziwa liga Olsztyna

    ! - + odpowiedz na ten komentarz