Piątek, 20 września 2019. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Huragan przegrał, Znicz zremisował

2019-06-14 23:00:00 (ost. akt: 2019-06-14 23:38:11)

Autor zdjęcia: Paweł Piekutowski

W 32. kolejce III ligi kolejnego niepowodzenia doznał Kaczkan Huragan Morąg, który przegrał w Radomiu. Lepiej spisał się Znicz Biała Piska, remisując w Zambrowie z Olimpią.

Kaczkan Huragan już w ten weekend mógł zapewnić sobie utrzymanie w lidze, ale spełnione musiały być dwa warunki: w piątek w Radomiu morążanie musieli pokonać Broń, a jednocześnie swoje mecze musiały przegrać Mazur Ełk i Victoria Sulejówek.
Jednak już pierwszy warunek nie został spełniony, w efekcie Mazur może się zrównać punktami z Huraganem - by tak się stało, w sobotę ełczanie muszą wygrać na wyjeździe z Ruchem.
Ełczanie w dwóch ostatnich meczach z zespołami z czuba tabeli doznali porażek, ale Ruch na pewno jest zespołem w ich zasięgu. – Będziemy znali wynik Morąga, ale nie możemy oglądać się na rywali – mówił Przemysław Kołłątaj, trener Mazura. – Jeśli mamy utrzymać się w lidze, to musimy zagrać tak, jak w kilku wcześniejszych meczach tej rundy, w których walczyliśmy o każdą piłkę, a do umiejętności piłkarskich dołożyliśmy jeszcze kawał serducha.

* 32. kolejka, piątek: Olimpia Zambrów – Znicz Biała Piska 2:2 (0:1), Broń Radom – Kaczkan Huragan Morąg 2:1 (1:0), Polonia Warszawa – Świt Nowy Dwór Maz. 3:3 (2:1); sobota: Legionovia Legionowo - Sokół Ostróda (14), Unia Skierniewice - Legia II Warszawa (15), Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Maz. (16), Ruch Wysokie Maz. - Mazur Ełk (17), Sokół Aleksandrów Łódzki - Victoria Sulejówek (17); niedziela: Pelikan Łowicz – ŁKS Łomża (11.15).


PO 31 KOLEJKACH
1. Legionovia 70 73:31
-----------------------------------
2. Sokół A. 68 54:23
3. Unia 59 49:25
4. Lechia 57 55:41
5. Sokół O. 52 47:42
6. Polonia 51 57:41
7. Legia II 50 47:39
8. Olimpia 49 61:48
9. Znicz 43 47:53
10. Pelikan 41 41:46
11. Świt 38 51:44
12. Ursus 38 44:48
13. Broń 37 49:64
14. Ruch 34 39:63
15. Kaczkan 32 51:67
----------------------------------
16. Mazur 29 34:53

17. Victoria 28 41:58
18. Łomża 9 22:73

IV LIGA\\\ W sobotę Concordia na stadionie przy ul. Krakusa podejmie Mamry. Po meczu odbędzie się wielka feta, podczas które medale i puchar za zdobycie mistrzowskiego tytułu wręczą elblążanom prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej oraz prezes spółki forBET, która jest sponsorem tytularnym rozgrywek. Dodatkowo już o godz. 15.30 dla kibiców otwarta zostanie strefa rozrywki forBET, ponadto klub przygotuje bezpłatną strefę gastronomiczną. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

* 30. kolejka, piątek: Czarni Olecko - Mrągowia Mrągowo 0:3; sobota: Concordia Elbląg - Mamry Giżycko (17); Tęcza Biskupiec - Olimpia II Elbląg (17), Jeziorak Iława - Rominta Gołdap (17), MKS Korsze - GKS Wikielec (17), Tęcza Miłomłyn - Unia Susz (17), Drwęca Nowe Miasto Lub. - Zatoka Braniewo (17), Motor Lubawa - Granica Kętrzyn (17).


PO 29 KOLEJKACH
1. Concordia 80 103:19
----------------------------------
2. Motor 66 62:28
3. Jeziorak 64 85:39
4. Wikielec 62 82:32
5. Mrągowia 55 61:30
6. Mamry 49 58:30
7. Korsze 45 51:45
8. Biskupiec 39 66:52
9. Olimpia II 39 48:58
10. Granica 35 49:52
11. Zatoka 33 52:48
12. Rominta 26 37:79
13. Unia 24 37:76
14. Czarni 23 35:71
15. Drwęca 15 34:98
16. Miłomłyn 11 24:113

KLASA OKRĘGOWA\\\ W grupie 1 w zaległym meczu z 29. kolejki Błękitni Pasym zremisowali 1:1 z Orlętami Reszel.
30. kolejka (sobota g. 17): Vęgoria Węgorzewo - Pisa Barczewo, Cresovia Górowo Iławeckie - Mazur Wydminy, Polonia Lidzbark Warmiński - Victoria Bartoszyce, Omulew Wielbark - Wilczek Wilkowo, Pojezierze Prostki - Łyna Sępopol, LKS Różnowo - Błękitni Pasym, Orlęta Reszel - Śniardwy Orzysz, SKS Szczytno - DKS Dobre Miasto.
* Grupa 2 (sobota g. 17): Polonia Pasłęk - Orzeł Janowiec Kościelny, Gmina Kozłowo - Błękitni Orneta, Zwierzewo - Olimpia Olsztynek, FC Dajtki - GSZS Rybno, Polonia Markusy - Radomniak Radomno, Kaczkan Huragan II Morąg - Warmia Olsztyn, Start Nidzica - Ewingi Zalewo, Płomień Turznica - GKS Stawiguda.


GRUPA 1
1. Polonia 74 95:27
2. Śniardwy 65 68:20
3. Pisa 62 90:36
4. Orlęta 53 70:30
5. Victoria 43 44:37
6. Dobre Miasto 41 53:49
7. Różnowo 39 47:58
8. Omulew 39 51:47
9. Łyna 38 59:62
10. Vęgoria 32 40:58
11. Błękitni 32 36:47
12. Wilczek 30 55:76
13. Cresovia 30 53:69
14. Szczytno 27 42:96
15. Pojezierze 23 37:72
16. Mazur 23 39:95

GRUPA 2
1. Warmia 74 99:23
2. Błękitni 66 71:34
3. Kaczkan II 56 64:37
4. Olimpia 54 90:48
5. Delfin 50 83:61
6. Kormoran 49 88:75
7. Polonia P. 49 86:51
8. Start 48 68:55
9. Płomień 37 58:73
10. Orzeł 35 43:47
11. Stawiguda 31 52:77
12. Ewingi 29 52:89
13. Radomniak 29 40:76
14. Kozłowo 26 54:87
15. FC Dajtki 24 48:93
16. Polonia M. 9 26:96

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB