Piątek, 21 czerwca 2019. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

W środę grają forBET IV liga i okręgówka!

2019-05-29 00:44:11 (ost. akt: 2019-05-29 00:59:58)
Piłkarze Concordii staną w środę w Braniewie przed kolejną szansą postawienia kropki nad "i" na drodze do awansu do III ligi

Piłkarze Concordii staną w środę w Braniewie przed kolejną szansą postawienia kropki nad "i" na drodze do awansu do III ligi

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

Na 29 maja zaplanowano prawie wszystkie mecze 27. kolejek forBET IV ligi oraz obu grup klasy okręgowej. Prawie, bo w gr. 1 okręgówki Mazur Wydminy już tydzień temu zagrał awansem z Pojezierzem Prostki i... przegrał 2:4.

* forBET IV liga
Sprawę awansu do III ligi może dziś przyklepać Concordia – elblążanie muszą tylko zdobyć punkt w Braniewie. A po ostatnim laniu na swoim boisku z Jeziorakiem (0:4), które było pierwszą przegraną w tym sezonie, Concordia pewnie aż się pali do wzięcia rewanżu na swoim najbliższym rywalu...

* 27. kolejka: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – GKS Wikielec, Zatoka Braniewo – Concordia Elbląg, Unia Susz – Motor Lubawa, Rominta Gołdap – Czarni Olecko, Mamry Giżycko – MKS Korsze, Tęcza Biskupiec – Jeziorak Iława (wszystkie o g. 17), Olimpia II Elbląg – Tęcza Miłomłyn (18), Mrągowia Mrągowo – Granica Kętrzyn (18.30).

PO 26 KOLEJKACH
1. Concordia 71 94 16
--------------------------------
2. Motor 60 56:22
3. Jeziorak 55 74:36
4. Wikielec* 52 61:28
5. Mamry 46 48:32
6. Mrągowia 46 52:27
7. Korsze 39 47:42
8. Biskupiec 39 65:42
9. Olimpia II 36 41:52
10. Granica 34 46:45
11. Zatoka* 29 48:41
12. Czarni 22 32:61
13. Unia* 22 32:67
14. Rominta* 14 25:77
15. Drwęca 12 28:90
16. Miłomłyn 11 24:95
* mecz mniej

* Klasa okręgowa
Dzisiaj kolejne, już prawie ostatnie, kroki w kierunku awansu do IV ligi mogą postawić liderzy obu grup okręgówki, którzy na cztery kolejki przed końcem sezonu wyprzedzają swoich najgroźniejszych rywali o dziewięć (Polonia Lidzbark Warmiński) oraz osiem punktów (Warmia Olsztyn).

Grupa 1: Błękitni Pasym – DKS Dobre Miasto, Łyna Sępopol – SKS Szczytno, Wilczek Wilkowo – Orlęta Rema Reszel, Victoria Bartoszyce – LKS Różnowo, Pisa Barczewo – Omulew Wielbark, Cresovia Górowo Iławeckie – Polonia Lidzbark Warmiński (wszystkie 17), Śniardwy Orzysz – Vęgoria Węgorzewo (18); awansem: Mazur Wydminy – Pojezierze Prostki 2:4.

GRUPA 1
1. Polonia 67 84:24
2. Śniardwy 58 61:20
3. Pisa 55 77:30
4. Orlęta 46 58:27
5. Różnowo 39 45:44
6. Victoria 36 35:34
7. Omulew 36 43:40
8. Łyna 35 54:51
9. Dobre Miasto* 32 47:47
10. Vęgoria 31 38:52
11. Cresovia* 27 45:56
12. Błękitni* 25 27:42
13. Wilczek* 24 43:68
14. Szczytno 24 39:84
15. Mazur** 23 37:82
16. Pojezierze** 22 36:68
* mecz mniej ** mecz więcej

Grupa 2: Ewingi Zalewo – Polonia Pasłęk, Warmia Olsztyn – GKS Stawiguda, Radomniak Radomno – Płomień Turznica, Delfin Rybno – Start Nidzica, Olimpia Olsztynek – Kaczkan Huragan II Morąg, Błękitni Orneta – Polonia Markusy, Orzeł Janowiec Kościelny – FC Dajtki Olsztyn, Gmina Kozłowo – Kormoran Zwierzewo (wszystkie 17).

GRUPA 2
1. Warmia 65 85:19
2. Błękitni 57 57:28
3. Olimpia 48 76:39
4. GSZS 47 76:50
5. Kaczkan II 44 51:37
6. Kormoran 43 73:64
7. Polonia P. 42 76:45
8. Start 42 56:46
9. Płomień 34 50:62
10. Orzeł 34 38:40
11. Ewingi 29 45:75
12. Stawiguda 28 45:68
13. FC Dajtki 27 46:76
14. Radomniak 26 36:67
15. Kozłowo 21 49:81
16. Polonia M. 9 21:83
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB