Poniedziałek, 27 maja 2019. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Jeziorak powstrzymał lidera

2019-05-16 10:00:00 (ost. akt: 2019-05-16 10:50:22)

Miłą niespodziankę sprawili swoim sympatykom juniorzy młodsi Jezioraka, którzy w 9. kolejce ProTrainUp Ekstraklasy powstrzymali w Iławie lidera rozgrywek Olimpię Elbląg,

Jest to duży sukces Jezioraka, bowiem w poprzednich ośmiu spotkaniach Olimpia zapisała na swoje konto osiem zwycięstw! „Jeziorak to pierwszy zespół, który urwał punkty pierwszej drużynie elblążan. Zwycięstwo zostało jednak okupione niemałymi stratami: w 25. min z kontuzją ścięgna Achillesa z boiska zszedł Emil Brejdakowski, a pięć minut po nim kontuzji doznał Dawid Ciura, który po udzieleniu pomocy medycznej również nie wrócił na boisko. Między słupkami stanąć musiał Marek Lewicki” – informuje oficjalna strona klubu z Iławy.

* Jeziorak Iława – Olimpia Elbląg 2:1 (1:1)
1:0 – Poniewski (14), 1:1 – Łojeczko (30), 2:1 – Pawłowski (74)
JEZIORAK: Ciura (30 Lewicki) – Próchniewski, Pawłowski, Racki, Neumann (46 Łepek) – Wiśniewski (78 Pingot), Janiszek (75 Miązek), Poniewski, Brejdakowski (25 Nastaj ) – Lewandowski, Drozdowski
OLIMPIA: Kosowski – Kazimierowski, Siwko (46 Mączkowski), Mazurek, Kottlenga (68 Denisewicz), Rogowski (68 Jarguz), Biel, Junik (55 Szmukała), Łojeczko, Lewandowski, Grędzicki (76 Hawryszko)


* Ekstraklasy lig wojewódzkich, juniorzy młodsi (9. kol.): Jeziorak – Olimpia 2:1, UKS Naki II Olsztyn – Stomil Olsztyn 0:1, Concordia Elbląg – Warmia Olsztyn 3:3, Olimpia II Elbląg – UKS Rona 03 Ełk 1:1.
Trampkarze (9. kol.): Naki – Stomil 0:5, AP Ostróda – AS Stomil Olsztyn 3:2, UKS Mały Jeziorak Iława – Czarni Olecko 1:1, Olimpia Elbląg – Rona 3:1.
Młodzicy (7. kol.), grupa 1: Naki – Mrągowia Mrągowo 1:3, AS Stomil – UKS SP Legia-Bart Bartoszyce 0:1; Rona – AS Stomil II (mecz przełożono na 21 maja, g. 18); grupa 2: Constract Lubawa – SMP Żuri II Olsztyn 4:0, AP Ostróda – Concordia 3:0, Olimpia Elbląg – Żuri 1:3; mecz zaległy (z 6. kol.): Żuri II – Żuri 0:8
. pes

B1 JUNIOR MŁODSZY
1. Olimpia 24 42:4
2. Concordia 17 25:11
3. Jeziorak 16 20:15
4. Olimpia II 14 24:19
5. Warmia 11 20:19
6. Stomil 10 12:25
7. Rona 7 19:26
8. Naki II 3 5:48

C1 TRAMPKARZ
1. Olimpia 22 29:7
2. Stomil 20 38:8
3. Naki 18 25:18
4. M. Jeziorak 13 14:22
5. Ostróda 10 14:19
6. Czarni 9 10:23
7. Rona 7 11:20
8. AS Stomil 3 12:36

D1 MŁODZIK GRUPA 1
1. AS Stomil 18 23:3
2. Legia-Bart 14 11:5
3. Rona 12 26:13
4. Mrągowia 9 20:21
5. AS Stomil II* 5 8:9
6. Naki** 0 5:41
* mecz mniej, ** mecz więcej

D1 MŁODZIK GRUPA 2
1. Constract 17 16:5
2. Olimpia 16 27:8
3. SMP Żuri 15 30:7
4. Ostróda 10 19:17
5. SMP Żuri II 3 5:40
6. Concordia 0 5:25

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB