Grały klasy A i B

2019-04-09 11:00:00(ost. akt: 2019-04-09 10:57:17)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Do gry wrócili piłkarze klas A i B. Niepokonany lider A-klasowej grupy 2, Barkas Tolkmicko zapisał na swoje konto dziewiąte zwycięstwo w sezonie, chociaż od 15. min meczu z Tyrowem (i gola Damiana Łukasika) musiał gonić wynik.
Jeszcze przed przerwą Barkas doprowadził do wyrównania za sprawą trafienia Michała Golca (36. min), a 20 minut później bramkę na wagę zwycięstwa faworyta zdobył Rafał Rozkowiński.

* Klasa A (12. kol.), grupa 2: Czarni Małdyty – Pomowiec Gronowo Elbląskie 2:4, GLKS Jonkowo – Zalew Frombork 2:4, Jastrząb Ględy – Zatoka II Braniewo 0:2, Barkas Tolkmicko – KS Tyrowo 2:1, Piast Wilczęta – Syrena Młynary 3:1, Victoria Rychliki – Orzeł Ulnowo 3:1. Grupa 3: GKS Dźwierzuty – MKS Jeziorany 0:2, Fortuna Gągławki – Leśnik Nowe Ramuki 3:0, Wałpusza 07 Jesionowiec – GKS Szczytno 2:0, Granica Bezledy – Zryw Jedwabno 7:1, KS Wojciechy – Tempo Ramsowo Wipsowo 2:0, Błękitni Korona Klewki – Burza Słupy 2:2. Grupa 4: Ossa Biskupiec Pomorski – Jordan Kazanice 0:3, Polonia Iłowo – Lider Złotowo 4:0, Iskra Narzym – Osa Ząbrowo 2:3, KS Mroczno – Czarni Rudzienice 0:2, Zamek Kurzętnik – Wel Lidzbark Welski 1:2, Grunwald Gierzwałd – LZS OHI Frednowy 0:0.

12. Osa 4 11:50

* W B-klasie na razie ruszyła tylko grupa 4, no i na początek obyło się bez niespodzianek. Ba, czołowa trójka w tabeli odprawiła swoich rywali z łącznym bagażem aż 14 bramek (14:3)! Liderujący MKS Działdowo wygrał z Avistą 4:0, a gole w tym spotkaniu strzelili Adrian Bąbalicki (28, 48), Cezary Pieckowski (73) i Piotr Czarnecki (90).

Klasa B, grupa 4 (12. kol.): Mewa Smykowo – Sokół II Ostróda 3:6, Wel Bratian – Olimpia Kisielice 0:2, LZS Fijewo – GKS Szymbark 2:2, Iskra Smykówko – Żak Jamielnik 4:0, MKS Działdowo – Avista Łążyn 4:0, Wicher Gwiździny – Start II Nidzica 3:0 vo (goscie wycofali się z rozgrywek).