Weterani zagrali w Kwidzynie

2019-03-11 15:37:45(ost. akt: 2019-03-11 15:38:53)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

13 tenisistów stołowych z Warmii i Mazur zagrało w Kwidzynie w turnieju głównym Grand Prix Polski Weteranów.
Medale wywalczyli: srebrny w M60 — Zenon Kastrau (Olsztyn), brązowe: w M60 — Tomasz Okuniewicz (Skup), w M65 — Bolesław Krawczyk (Olsztyn) i w K40 — Anita Myrchel-Rutkowska (Olsztyn). Piąte miejsce zajęli: Grzegorz Gumiński (M50, Morąg), Janusz Trudnowski (M70, Elbląg) i Marian Gęsicki (M75, Działdowo), natomiast na 7. pozycjach zawody ukończyli: Franciszek Jastrzębowski (M60, Olsztyn), Mirosław Smółka (M65, Olsztyn) i Franciszek Podhorodecki (M80, Elbląg).
• W Pisanicy przeprowadzono wojewódzki turniej klasyfikacyjny skrzatów i żaków. Zwycięzcy, skrzaty — Lena Rucińska (Wel Lidzbark Welski) i Grzegorz Rochon (Dekorglass Działdowo), żaki — Rucińska i Adam Piotrowski (Dekorglass).