środa, 15 lipca 2020. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Spotkanie ze sportowcami w Galerii Warmińskiej za nami

2019-02-25 08:23:28 (ost. akt: 2019-02-25 11:22:43)

Głosowanie 58. Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców Warmii i Mazur za nami, jednak nim się ono zakończyło można było głosować i spotkać się z ulubieńcami w największej galerii w regionie w minioną niedzielę handlową.

W Galerii Warmińskiej spotkać można było się m.in. z Przemysławem Opalachem (boks, Opalach Team), Joanną Markiewicz (koszykówka, KKS Olsztyn), Marcinem Malewskim (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn), Anielą Kozłowską (szermierka, Hajduczek Olsztyn), czy Maciejem Marcinkiewicz (automobilizm, eSky WP Racing Team). Natomiast o byciu fit i zdrowej żywności można było posłuchać rozmowy z Moniką Drohomirecką, manager Planety Formy i Natalią Ulewicz, dietetykiem klinicznym.

Oprócz rozmów ze sportowcami publiczność zobaczyła pokazy czirliderek z grupy Cheer Bis Biskupiec oraz próbkę szermierki w wykonaniu klubu Hajduczek Olsztyn.

Każdy kto kupił tego dnia gazetę i zagłosował w Plebiscycie miał okazję na zgarnięcie upominków ufundowanych przez: Galeria Warmińska, drogerie Hebe, Warmińsko- Mazurski Związek Piłki Nożnej, Studio Figura, Urząd Miasta Olsztyn, Kinetic Fitness Klub, Planeta Formy, Gabinet Kosmetyka Podologia, Fitness Klub Sylwetka, Kuck zegarki i biżuteria. Dziękujemy sponsorom!

Zobaczcie naszą galerię zdjęć z tego wydarzenia:


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB