Plebiscyt dobiega końca. To ostatnie chwile, żeby oddać swój głos!
2019-02-24 10:25:25(ost. akt: 2019-02-24 10:28:58)
W niedzielę kończymy 58. Plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa, natomiast kupony trzeba dostarczyć do naszej redakcji (ul. Tracka) najpóźniej w poniedziałek do godz. 15.
Przypomnijmy, że każdy, kto wyśle SMS (koszt 2,46 zł) otrzyma specjalny kod, dzięki któremu otrzyma aktualne wydanie Gazety Olsztyńskiej. Po otrzymaniu kodu trzeba wejść na kupgazete.pl, a potem wybrać "Gazeta Olsztyńska. Kup bieżące wydanie"
* Robbert Andringa (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.ns.1
* Tomasz Barniak (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.ns.2
* Agata Barwińska (żeglarstwo, MOS SSW Iława) go.ns.3
* Konrad Bukowiecki (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.ns.4
* Sandra Bukowska (piłka nożna, Stomilanki Olsztyn) go.ns.5
* Michał Burczyński (bojery, AZS UWM Olsztyn) go.ns.6
* Justyna Burska (pływanie, AZS UWM) go.ns.7
* Marsel Castalano (taekwondo, kick-boxing, niestowarzyszony) go.ns.79
* Filip Chełchowski (brazylijskie Jiu Jitsu, kick-boxing, MMA, Akademia Młodego Wojownika Ostróda) go.ns.80
* Rafał Chudzik (koszykówka, Stomil Olsztyn) go.ns.8
* Piotr Cichocki (żeglarstwo niepełnosprawnych, AKS OSW Olsztyn) go.ns.9
* Konrad Dudziński/Adam Binięda (automobilizm, Dudziński Rally Team) go.ns.10
• Adrian Durma (kick-boxing, EKK Elbląg) go.ns.11
* Radosław Dzieniszewski (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) go.ns.81
• Julian Falkowski (podnoszenie ciężarów, Meyer Elbląg) go.ns.12
* Mateusz Gawryś (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) go.ns.13
• Bogusław Gierulski/Jerzy Skrzypczak (brydż, Elbląskie Towarzystwo Brydża Sportowego) go.ns.14
* Wiktoria Gołębiowska (żeglarstwo, MOS SSW Iława go.ns.15
* Karol Górski (żeglarstwo, Jeziorak Yacht Club Iława) go.ns.16
* Robert Graczyk (bojery, MKŻ Mikołajki) go.ns.17
* Jan Hadrava (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.ns.18
* Anna Harkowska (kolarstwo, Warmia i Mazury Olsztyn) go.ns.19
* Jakub Horba (kajakarstwo, Plastex Kayak Sport Club Olsztyn) go.ns.20
* Szymon Jabłkowski (żeglarstwo, OKŻ Olsztyn) go.ns.21
* Jerzy Jabłoński (lekka atletyka, niestowarzyszony) go.ns.22
* Karol Jabłoński (bojery, żeglarstwo, OKŻ Olsztyn) go.ns.23
• Igor Janik (szachista, Hetman Elbląg) go.ns.24
* Małgorzata Jasińska (kolarstwo, Movistar) go.ns.25
* Joanna Jędrzejczyk (MMA, American Top Team) go.ns.26
* Mateusz Kamiński (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.ns.27
• Robert Karaś (triathlon, Elbląg) go.ns.28
• Sebastian Kłosiński (łyżwiarstwo szybkie, Orzeł Elbląg) go.ns.29
* Marcin Konieczny (triathlon, Kieźliny/MKON) go.ns.30
* Wojciech Kopeć (lekka atletyka, Team Kopeć Olsztynek) go.ns.31
* Rafał Kot (biegi, Jurund Szczytno) go.ns.32
* Maciej Kowalewicz (strzelectwo, Gwardia Olsztyn) go.ns.33
* Arkadiusz Kowalewski (futbol amerykański, AZS UWM Olsztyn Lakers) go.ns.34
* Dorota Kozakiewicz (kajakarstwo, Koszałek Opałek Węgorzewo) go.ns.35
* Katarzyna Kozakiewicz (kajakarstwo, Koszałek Opałek Węgorzewo) go.ns.36
* Bartłomiej Koziejko (pływanie, Kormoran Olsztyn) go.ns.37
• Katarzyna Kozimur (piłka ręczna, Start Elbląg) go.ns.38
* Aniela Kozłowska (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.ns.39
* Tomasz Krajewski (ju jitsu, Olsztyńskie Stowarzyszenie Ju Jitsu i Judo) go.ns.40
• Karolina Kulik (podnoszenie ciężarów, Meyer Elbląg) go.ns.41
* Jakub Kupczałojć (siatkówka plażowa niesłyszących, Warmig Olsztyn) go.ns.42
* Oskar Kusiak (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.ns.43
* Sebastian Kuźniak (kick-boxing, Bartoszycka Szkoła Taekwondo) go.ns.44
* Grzegorz Lech (piłka nożna, Stomil Olsztyn) go.ns.82
* Cezary Lewko (motocross, Motoklub Olsztyn) go.ns.45
* Marek Makarewicz (trójbój siłowy, Siła Bartoszyce) go.ns.83
• Sebastian Makowski (judo, Olimpia Judo Elbląg) go.ns.46
* Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) go.ns.47
* Klaudia Malgrem (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.ns.48
* Maciej Marcinkiewicz (automobilizm, eSky WP Racing Team) go.ns.49
* Joanna Markiewicz (koszykówka, KKS Olsztyn) go.ns.50
* Paskal Myhan (motocross, Moto Klub Lidzbark Warmiński) go.ns.51
* Przemysław Opalach (boks, Opalach Team) go.ns.84
* Dawid Pażuś (karate, Bartoszycki Klub Kyokushin Karate) go.ns.52
* Paulina Paździorko (kajakarstwo, Plastex Kayak Sport Club Olsztyn) go.ns.53
* Kacper Petaś (tenis stołowy, Morliny Ostróda) go.ns.54
* Olaf Pieczkowski (tenis, Sport Bartąg) go.ns.55
* Krzysztof Pielowski (pływanie, AZS UWM) go.ns.56
* Bartosz Pietrewicz (wioślarstwo, Wir Iława) go.ns.57
* Krzysztof Pielowski (pływanie, AZS UWM) go.ns.56
* Bartosz Pietrewicz (wioślarstwo, Wir Iława) go.ns.57
* Paula Plichta (gimnastyka, UKS SMS Olsztyn) go.ns.58
* Alicja Potasznik (lekka atletyka, Asy Dywity/AZS UWM Olsztyn) go.ns.59
* Szymon Rekita (kolarstwo, Warmia Biskupiec/Leopard Pro Cycling) go.ns.60
* Sebastian Rozwadowski (automobilizm, Automobilklub Warmiński) go.ns.61
* Maciej Rudol (siatkówka plażowa, Zryw Volley Iława) go.ns.62
* Maciej Sarnacki (judo, Gwardia Olsztyn) go.ns.63
* Natalia Stachowicz (karate kyokushin, Ostródzki Klub Kyokushin Karate) go.ns.64
• Łukasz Stempniewski (boks, Tygrys Elbląg) go.ns.65
* Maja Szajdek (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.ns.66
* Tomasz Szewczak (ju jitsu, Olsztyńskie Stowarzyszenie Ju Jitsu i Judo) go.ns.67
* Jiri Vrablik (tenis stołowy, Dekorglass Działdowo) go.ns.68
* Julia Walczak (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.ns.69
• Adrian Wielgat (łyżwiarstwo szybkie, Orzeł Elbląg) go.ns.70
* Wiktoria Witkowska (karate kyokushin, Iławski Klub Kyokushin Karate) go.ns.71
* Mateusz Witkowski (parakolarstwo, Smok Orneta) go.ns.72
* Paweł Woicki (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.ns.73
* Waldemar Woźniak (żeglarstwo niepełnosprawnych, AKS OSW Olsztyn) go.ns.74
* Waldemar Woźniak (żeglarstwo niepełnosprawnych, AKS OSW Olsztyn) go.ns.74
* Łukasz Zakrzewski (bojery, MKŻ Mikołajki) go.ns.75
* Katarzyna Zubowicz (lekka atletyka niepełnosprawnych, Smok Orneta) go.ns.76
* Jakub Żegunia (karate kyokushin, Ostródzki Klub Kyokushin Karate) go.ns.77
* Michał Żurek (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.ns.78