Piątek, 21 czerwca 2019. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Koniec: niedziela, godzina 23:59.59

2019-02-23 10:00:00 (ost. akt: 2019-02-22 17:55:43)

Autor zdjęcia: Zbigniew Piszczako

W niedzielę sekundę przed północą zakończą się konkursy sms-owe, które towarzyszą i ubarwiają 58. Plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa 2018 roku. Ich zwycięzcy zatańczą 2 marca na Balu Sportu i Biznesu.

Przypominamy, że w tym roku za pomocą głosowania sms-owego wybieramy zwycięzców aż w 13 kategoriach. Oto one:

* Najpopularniejszy Sportowiec
* Sportowy Talent Roku
* Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Olsztyńskiego
* Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Lidzbarskiego
* Sportowe Wydarzenie Roku
* Sportowiec bez Barier
* Piłkarz Roku
* Klub Roku
* Najpopularniejszy Sportowiec Olsztyna
* Najpopularniejszy Sportowiec Akademicki
* Akademicki Sportowiec Bez Barier
* Najpopularniejszy Club Fitness/Siłownia
* Najpopularniejszy Instruktor/Trener personalny


Sms-y wysyłamy pod numer 7248 (2,46 zł brutto), w ich treść wpisując tylko kod przydzielony wybranej przez nas kandydaturze. Przypominamy, że trzy godziny przed zakończeniem głosowania wyniki znikną z internetu (w tej chwili wyniki oraz kompletne listy kandydatów są dostępne na stronie gazetaolsztynska.pl). Chodzi o to, by nazwiska zwycięzców były tajemnicą do Balu Sportu i Biznesu, który 2 marca odbędzie się w Omega Hotel.

Wszyscy nadawcy sms-ów w wyżej wymienionych konkursach mogą wziąć udziału w dodatkowym konkursie, w którym można wygrać:

* voucher dla 2 osób (2 noclegi, śniadania, wstęp do strefy Wellnes, parking) do hotelu Natura Mazur-Resort&Conference Warchały
* voucher do Restauracji Sielanka w Gietrzwałdzie o wartości 500 zł
* voucher do Restauracji z Zielonym Piecem o wartości 500 zł
* dwa jednoosobowe karnety 11 h do Parku Trampolin 7 Jump Street w Olsztynie
* 2 karnety OPEN do Strefy Treningu, każdy o wartości 199 zł w Olsztyńskim Centrum Medycyny i Sportu
* 2 konsultacje u dietetyka klinicznego z indywidualnie opracowanym planem żywieniowym na 14 dni, każda o wartości 300 zł w Olsztyńskim Centrum Medycyny i Sportu
* 1 karnet 4 wejść na trening grupowy CORE Zdrowy Kręgosłup z fizjoterapeutką o wartości 120 zł w Olsztyńskim Centrum Medycyny i Sportu
* voucher na wynajem na weekend samochodu BMW serii 3 (do realizacji do 30 kwietnia 2019 r.)


Żeby wziąć udział w tym konkursie, do 24 lutego do godz. 23:59.59 trzeba wysłać sms-a z odpowiedzią na pytanie: Dlaczego wybrany przez Ciebie kandydat powinien
zostać Sportowcem 2018 roku? Należy wysłać smsa pod numer 7248 (2,46 zł brutto), wpisując: go.pk.odpowiedź (długość sms-a nie może przekroczyć 160 znaków, uwaga, nie używamy polskich znaków).

Ale wróćmy jeszcze do sportowych konkursów sms-owych, bo co najmniej w kilku z nich zapowiada się ostra walka do ostatnich sekund głosowania. A to, że ktoś w niedzielę o godzinie 21 będzie na pierwszym miejscu, wcale nie oznacza, że tak też będzie trzy godziny później. Jako ciekawostkę możemy podać, że zdarzyło się nie tak dawno temu, iż ostatniego dnia głosowania jeden z kandydatów miał ponad 1000 sms-ów przewagi nad wiceliderem, a mimo to przegrał! Innym razem zwycięzca wyprzedził najgroźniejszego rywala o włos, czyli o jednego sms-a!

A teraz po raz ostatni przedstawiamy czołówki niektórych konkursów:

* Najpopularniejszy Sportowiec: 1. Jerzy Jabłoński (lekka atletyka, WMKLA Masters) go.ns.22; 2. Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) go.ns.47; 3. Wiktor Augustowski (taekwondo, kick-boxing, Egida Biskupiec) go.ns.85; 4. Marsel Castalano (taekwondo, kick-boxing, niestowarzyszony) go.ns.79; 5. Jakub Horba (kajakarstwo, Plastex Kayak Sport Club Olsztyn) go.ns.20

* Sportowy Talent Roku: 1. Leila Castalano (taekwondo, kick-boxing, Barczewo, niestowarzyszona) go.str.4; 2. Aniela Kozłowska (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.str.10; 3. Wiktor Augustowski (taekwondo, kick-boxing, Egida Biskupiec) go.str.1; 4. Jakub Żegunia (karate kyokushin, Ostródzki Klub Kyokushin Karate) go.str.30; 5. Jakub Horba (kajakarstwo, Plastex Kayak Sport Club Olsztyn) go.str.6

* Sportowe Wydarzenie Roku: 1. V dziecięcy turniej piłkarski Ostróda Cup U-12 go.swr.8; 2. 21. Rajd Warmiński Toyota 2018 go.swr.16; 3. IX Edycja Warmińskiej Ligi Wraków go.swr.22; 4. Cykl cotygodniowych biegów parkrun (Ełk, Działdowo, Olszyn, Kętrzyn) go.swr.20; 5. I Sztafetowy Bieg Kobiet w Olsztynie go.swr.21

* Najpopularniejszy Sportowiec Olsztyna: 1. Jerzy Jabłoński (lekka atletyka, WMKLA Masters) go.nso.12; 2. Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) go.nso.24; 3. Krzysztof Pielowski (pływanie, AZS UWM Olsztyn) go.nso.27; 4. Maciej Marcinkiewicz (automobilizm, M Action) go.nso.25; 5. Cezary Lewko (motocross, Motoklub Olsztyn) go.nso.23

* Piłkarz Roku: 1. Kamil Rubażewicz (Victoria Bartoszyce) go.pr.44; 2. Jakub Kalisz (Wilczek Wilkowo) go.pr.21; 3. Tomasz Rotenberg (Granica Kętrzyn) go.pr.43; 4. Mahamadou Bah (LKS Różnowo) go.pr.2; 5. Mateusz Tałałaj (MKS Jeziorany) go.pr.54

* Klub Roku: 1. Mazur Wydminy go.ks.54; 2. Egida Olsztynek go.ks.22; 3. Warmia Energa Olsztyn go.ks.118

* Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Olsztyńskiego: 1. Marsel Castalano (taekwondo, kick-boxing, Barczewo) go.spo.3; 2. Wiktor Augustowski (taekwondo, kick-boxing, Egida Biskupiec) go.spo.1; 3. Filip Zakrzewski (karate, Akademia Sztuk Walki Jonkowo) go.spo.11; 4. Marcin Konieczny (triathlon, Kieźliny/MKON) go.spo.5; 5. Barbara Budek (taekwondo, kick-boxing, Egida Biskupiec) go.spo.2

* Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Lidzbarskiego: 1. Adrian Wzorek (karate, KKK Lidzbark Warmiński/Bartoszyce) go.spl.8; 2. Paskal Myhan (motocross, Moto-Klub Lidzbark Warmiński) go.spl.7; 3. Rafał Ciechowski (strzelectwo, 9mm Lidzbark Warmiński) go.spl.1; 4. Mateusz Gut (piłka nożna, Polonia Lidzbark Warmiński) go.spl.4; 5. Piotr Gasperowicz (piłka nożna, Polonia Lidzbark Warmiński) go.spl.3

NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC AKADEMICKI
* Piotr Cichocki (żeglarstwo, AKS OSW Olsztyn) go.nsa.1
* Michał Graja (koszykówka na wózkach, AKS OSW Olsztyn) go.nsa.2
* Dawid Ostasz (koszykówka na wózkach, AKS OSW Olsztyn) go.nsa.3
* Konrad Bukowiecki (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.nsa.4
* Justyna Burska (pływanie, AZS UWM Olsztyn) go.nsa.5
* Maciej Kowalewicz (strzelectwo, Gwardia Olsztyn) go.nsa.6
* Arkadiusz Kowalewski (futbol amerykański, AZS UWM Olsztyn Lakers) go.nsa.7
* Krzysztof Pielowski (pływanie, AZS UWM Olsztyn) go.nsa.8
* Alicja Potasznik (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.nsa.9
* Bartosz Sawiniec (judo, Gwardia Olsztyn) go.nsa.13
* Paweł Woicki (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nsa.10
* Waldemar Woźniak (żeglarstwo niepełnosprawnych, AKS OSW Olsztyn) go.nsa.11
* Michał Żurek (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nsa.12

SPORTOWIEC BEZ BARIER
* Piotr Cichocki (żeglarstwo, AKS OSW Olsztyn) go.sbb.1
* Jarosław Czyżewski (siatkówka na siedząco, Atak Elbląg) go.sbb.2
* Barbara Dołowy (strzelectwo laserowe niewidomych i słabowidzących, OKS Warmia i Mazury) go.sbb.3
* Sylwester Flis (hokej na sledgach, Atak Elbląg) go.sbb.4
* Michał Graja (koszykówka na wózkach, AKS OSW Olsztyn) go.sbb.5
* Anna Harkowska (kolarstwo, OKS Warmia i Mazury) go.sbb.6
* Piotr Kołodziejczuk (kolarstwo tandemowe, OKS Warmia i Mazury) go.sbb.7
* Mieczysław Kontrymowicz (kręgle klasyczne, bowling, OKS Warmia i Mazury) go.sbb.8
* Marcin Liszcz (judo, Atak Elbląg) go.sbb.9
* Katarzyna Orzechowska (strzelectwo pneumatyczne i laserowe niewidomych i słabowidzących, OKS Warmia i Mazury) go.sbb.10
* Dawid Ostasz (koszykówka na wózkach, AKS OSW Olsztyn) go.sbb.11
* Joanna Pożarycka (showdown, OKS Warmia i Mazury) go.sbb.12
* Zdzisław Ratajczak (brydż sportowy niewidomych i słabowidzących, OKS Warmia i Mazury) go.sbb.13
* Krzysztof Ruszkiewicz (strzelectwo pneumatyczne niewidomych i słabowidzących, OKS Warmia i Mazury) go.sbb.14
* Stanisław Stopierzyński (bowling, OKS Warmia i Mazury) go.sbb.15
* Tomasz Stopierzyński (brydż sportowy niewidomych i słabowidzących, OKS Warmia i Mazury) go.sbb.16
* Michał Weroński (łyżwiarstwo szybkie, judo, Atak Elbląg) go.sbb.17


Polub nas na Facebooku: