Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Niedługo wielkie warmińskie zakupy

2019-01-25 15:00:00 (ost. akt: 2019-01-25 15:27:44)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Przy odrobinie szczęścia można wygrać 2, 3 lub 10 tysięcy zł do wydania na zakupy w Galerii Warmińskiej! Wystarczy wypełnić poprawnie kupon, wpisując 10 sportowców z listy kandydatów, po czym wysłać go do nas i czekać na telefon.

Wypełnij, wyślij, wygraj - uruchamiamy kolejną edycję plebiscytowej akcji 3xW. Tym razem wszyscy nasi czytelnicy, którzy nadeślą prawidłowo wypełnione kupony, wezmą udział w losowaniu trzech nagród pieniężnych o wartości dwóch, trzech i dziesięciu tysięcy złotych. Tradycyjnie potem będą jeszcze musieli poprawnie odpowiedzieć na pytanie związane z plebiscytem, ale obiecujemy, że pytania nie będą trudne.
Nagrody zostaną wypłacone w bonach zakupowych Galerii Warmińskiej w Olsztynie, zatem przed trzema szczęśliwcami wielkie warmińskie zakupy!

Ale przygotowaliśmy także nagrody dla uczestników konkursów sms-owych:
* voucher dla 2 osób (2 noclegi, śniadania, wstęp do strefy Wellnes, parking) do hotelu Natura Mazur-Resort&Conference Warchały
* voucher do Restauracji Sielanka w Gietrzwałdzie o wartości 500 zł
* voucher do Restauracji z Zielonym Piecem o wartości 500 zł
* dwa jednoosobowe karnety 11 h do Parku Trampolin 7 Jump Street w Olsztynie


Żeby wziąć udział w tym konkursie, do 16 lutego trzeba wysłać sms-a z odpowiedzią na pytanie: Dlaczego wybrany przez Ciebie kandydat powinien zostać Sportowcem 2018 roku? Należy wysłać smsa, wpisując: go.pk.odpowiedź (całkowita długość jednego sms-a to 160 znaków, uwaga, nie używamy polskich znaków).
ARTUR DRYHYNYCZ
Polub nas na Facebooku: