Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

AZS UWM nie dał rady Legii

2019-01-14 12:00:00 (ost. akt: 2019-01-13 20:23:13)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W spotkaniu kończącym 15. kolejkę II ligi siatkarzy w grupie drugiej siatkarze AZS UWM Olsztyn przegrali 1:3 (20, -21, -22, -17) z Legią Warszawa.

Zespół trenera Grzegorza Krzana wystąpił w składzie: Maluchnik, Mielczarek, Warda, Kubacki, Sokołowski, Narkun, Ciunajtis, Kostrubski, Świdroń, Lasecki. - Bardzo nerwowy mecz - podsumował Andrzej Grygołowicz, drugi trener olsztynian. - W efekcie sędzia pokazał aż trzy czerwone kartki, z tego dwie dostali nasi siatkarze.
* Inne mecze 15. kolejki (gr. 2): Huragan Wołomin - Czołg AZS UW Warszawa 3:1 (21, -15, 21, 17), Metro Warszawa - BAS Białystok 0:3 (-21, -19, -29), MOS Wola Warszawa - Centrum Augustów 3:0 (17, 24, 20), pauzował Huragan Międzyrzec Podl.

PO 15 KOLEJKACH
1. BAS 13* 38 39:5
2. Legia 13 30 34:16
3. Metro 13 24 27:20
4. AZS UWM 14 24 31:26
5. Wola 14 17 24:31
6. Huragan M. 13 15 23:32
7. Centrum 13 13 19:30
8. Czołg AZS 14 10 16:36
9. Huragan W. 13 9 17:34
* liczba rozegranych meczów

II LIGA KOBIET\\\ W 19. kolejce zarówno siatkarki Energi Truso Elbląg (grupa 1), jak i Chemika Olsztyn (gr. 2) pauzowały. W następny weekend obie nasze drużyny czekają wyjazdy: elblążanki pojadą na teren lidera z Kościana, a „chemiczki” wybiorą się do Łasku, czyli na arcyważny pojedynek z bezpośrednim sąsiadem w tabeli.
* 19. kolejka, grupa 1: Energetyk II Poznań - Pałac II Bydgoszcz 0:3 (-20, -17, -19), SMS Police - Orzeł Malbork 3:1 (17, -25, 20, 8), Gedania Gdańsk - Spójnia Stargard 2:3 (-15, 14, 21, -16, -9), Politechnika Poznańska - UKS ZSMS Poznań 3:2 (30, -18, 25, -21, 12), pauzowała Energa Truso Elbląg. Mecz APS Rumia - UKŻPS Kościan przełożono na 27.01.

GRUPA 1
1. Kościan 16 36 40:16
2. Pałac II 17 35 37:21
3. Energetyk II 18 34 39:28
4. ZSMS 17 30 36:29
5. Gedania 18 30 38:31
6. Spójnia 17 29 36:30
7. Police 18 27 36:35
8. Truso 17 23 27:33
9. Politech. 17 16 27:44
10. Orzeł 17 13 20:44
11. Rumia 16 9 18:43

Grupa 2: Sparta Warszawa - Łaskovia Łask 1:3 (18, -22, -19, -22), Nike Węgrów - AZS AWF Warszawa 3:0 (22, 18, 19), Krótka Mysiadło - NOSiR Nowy Dwór Maz. 1:3 (-12, -18, 23, -21), UKS Siedlce - BAS Białystok 3:2 (17, 15, -22, -20, 8), Dargfil Tomaszów Maz. - LTS Legionovia 3:2 (-20, -17, 21, 21, 13), pauzował Chemik Olsztyn. pes
GRUPA 2
1. NOSiR 17 48 50:10
2. AZS AWF 17 38 43:20
3. Nike 17 29 38:31
4. Dargfil 18 29 39:35
5. Siedlce 18 26 34:36
6. Sparta 17 24 34:34
7. Krótka 17 24 29:36
8. BAS 17 22 32:38
9. Legionowo 17 21 27:37
10. Łaskovia 18 15 28:46
11. Chemik 17 9 14:45

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB