Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Spektakularny awans

2019-01-03 11:00:00 (ost. akt: 2019-01-03 11:51:51)
Jerzy Jabłoński i Ireneusz Sobieski z Grupy DBK

Jerzy Jabłoński i Ireneusz Sobieski z Grupy DBK

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Ciekawe przebiega głosowanie w konkursach sms-owych, które towarzyszą 58. Plebiscytowi na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa.

W konkursie Najpopularniejszy Sportowiec wyższy bieg wrzucili sympatycy Jerzego Jabłońskiego (WMKLA Masters), najlepszego młociarza na świecie w kategorii wiekowej +70, wielokrotnego mistrza i medalisty mistrzostw Polski w rzucie ciężarkiem, dyskiem, kulą i oszczepem. Poza tym podczas mistrzostw świata w hiszpańskiej Maladze pan Jerzy zdobył złoty medal w rzucie młotem i srebrny w rzucie ciężarkiem! Nic więc dziwnego, że olsztyński lekkoatletyczny weteran w naszym konkursie sms-owym awansował na 1. miejsce! Oto czołowa dziesiątka: 1. Jerzy Jabłoński (lekka atletyka, niestowarzyszony) go.ns.22; 2. Jakub Horba (kajakarstwo, Plastex Kayak Sport Club Olsztyn) go.ns.20; 3. Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) go.ns.47; 4. Arkadiusz Kowalewski (futbol amerykański, AZS UWM Olsztyn Lakers) go.ns.34; 5. Marcin Konieczny (triathlon, Kieźliny/MKON) go.ns.30; 6. Radosław Dzieniszewski (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) go.ns.81; 7. Przemysław Opalach (boks, Opalach Team) go.ns.84; 8. Joanna Markiewicz (koszykówka, KKS Olsztyn) go.ns.50; 9. Katarzyna Zubowicz (lekka atletyka niepełnosprawnych, Smok Orneta) go.ns.76; 10. Łukasz Stempniewski (boks, Tygrys Elbląg) go.ns.65
Przypominamy, że wyniki tego konkursu będą też uwzględnione w głosowaniu kuponowym na zasadzie 1 sms = 10 punktów (tyle samo dostaje sportowiec wpisany na 1. miejscu kuponu).

A oto czołówki innych konkursów sms-owych:
* Piłkarz Roku: 1. Kamil Rubażewicz (Victoria Bartoszyce) go.pr.44; 2. Jakub Kalisz (Wilczek Wilkowo) go.pr.21; 3. Mateusz Tałałaj (MKS Jeziorany) go.pr.54; 4. Mahamadou Bah (LKS Różnowo) go.pr.2; 5. Cezary Dworzański (Cresovia Górowo Iławeckie) go.pr.13

* Sportowe Wydarzenie Roku: 1. Cykl cotygodniowych biegów parkrun (Ełk, Działdowo, Olszyn, Kętrzyn) go.swr.20; 2. 21. Rajd Warmiński Toyota 2018 go.swr.16; 3. I Sztafetowy Bieg Kobiet w Olsztynie go.swr.21

* Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Olsztyńskiego: 1. Wiktor Augustowski (taekwondo, kick-boxing, Egida Biskupiec) go.spo.1; 2. Marcin Konieczny (triathlon, Kieźliny/MKON) go.spo.5; 3. Filip Zakrzewski (karate, Akademia Sztuk Walki Jonkowo) go.spo.11

* Sportowy Talent Roku: 1. Wiktor Augustowski (taekwondo, kick-boxing, Egida Biskupiec) go.str.1; 2. Jakub Horba (kajakarstwo, Plastex Kayak Sport Club Olsztyn) go.str.6; 3. Jakub Żegunia (karate kyokushin, Ostródzki Klub Kyokushin Karate) go.str.30; 4. Alicja Potasznik (lekka atletyka, Asy Dywity/AZS UWM Olsztyn) go.str.24; 5. Barbara Budek (taekwondo, kick-boxing, Egida Biskupiec) go.str.3, Wojciech Nowakowski (taekwondo, kick-boxing, Egida Biskupiec) go.str.18

* Najpopularniejszy Instruktor/Trener Personalny: 1. Kacper Grażul (Siłownia KG Gym, Olsztyn) go.ni.6; 2. Patrycja Wieczorek (Planeta Formy, Olsztyn) go.ni.4; 3. Paweł Pszczółkowski (trener biegowy Pszczółkowski Team, Olsztyn) go.ni.12; 4. Igor Berezovkyi (Planeta Formy, Olsztyn) go.ni.2; 5. Łukasz Grabowski (Kinetic Fitness Club, Olsztyn) go.ni.5

Przypominamy, że sms-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie kod przydzielony wybranemu przez nas kandydatowi.
mdryh

Polub nas na Facebooku: