Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Strzelec przed piłkarzami

2018-12-28 12:00:00 (ost. akt: 2018-12-28 10:59:07)

Autor zdjęcia: archiwum klubu

W tym roku po raz pierwszy uruchomiliśmy konkurs sms-owy, w którym wybieramy Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Lidzbarskiego.

O ten zaszczytny tytuł rywalizuje 11 zawodników, wśród których dominują piłkarze Polonii Lidzbark Warmiński oraz tenisistki stołowe Polmleku, jednak - jak na frazie - prowadzi strzelec Rafał Ciechowski, za którym zgodnie ustawiło się aż czterech piłkarzy. A oto pełna lista kandydatów w konkursie Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Lidzbarskiego:

* Rafał Ciechowski (strzelectwo, 9mm Lidzbark Warmiński) go.spl.1
* Jakub Dajnowski (piłka nożna, Polonia Lidzbark Warmiński) go.spl.2
* Piotr Gasperowicz (piłka nożna, Polonia Lidzbark Warmiński) go.spl.3
* Mateusz Gut (piłka nożna, Polonia Lidzbark Warmiński) go.spl.4
* Mateusz Jurczak (piłka nożna, Polonia Lidzbark Warmiński) go.spl.5
* Ewelina Kaczyńska (zapasy, Warmia Lidzbark Warmiński) go.spl.6
* Paskal Myhan (motocross, Moto-Klub Lidzbark Warmiński) go.spl.7
* Dong Rui Fang (tenis stołowy, Polmlek Lidzbark Warmiński) go.spl.9
* Daria Trigolos (tenis stołowy, Polmlek Lidzbark Warmiński) go.spl.10
* Ma Wenting (tenis stołowy, Polmlek Lidzbark Warmiński) go.spl.11
* Adrian Wzorek (karate, KKK Lidzbark Warmiński/Bartoszyce) go.spl.8

Jest to jeden z 13 konkursów sms-owych, które towarzyszą 58. Plebiscytowi na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa. Poniżej przedstawiamy czołówki kliku z nich:

* Najpopularniejszy Sportowiec Olsztyna: 1. Arkadiusz Kowalewski (futbol amerykański, AZS UWM Olsztyn Lakers) go.nso.17; 2. Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) go.nso.24; 3. Joanna Markiewicz (koszykówka, KKS Olsztyn) go.nso.26, Maciej Marcinkiewicz (automobilizm, eSky WP Racing Team) go.nso.25, Maciej Sarnacki (judo, Gwardia Olsztyn) go.nso.30

* Sportowy Talent Roku: 1. Wiktor Augustowski (taekwondo, kick-boxing, Egida Biskupiec) go.str.1; 2. Jakub Horba (kajakarstwo, Plastex Kayak Sport Club Olsztyn) go.str.6, Jakub Żegunia (karate kyokushin, Ostródzki Klub Kyokushin Karate) go.str.30; 3. Alicja Potasznik (lekka atletyka, Asy Dywity/AZS UWM Olsztyn) go.str.24

* Klub Roku: 1. Mazur Wydminy go.ks.54; 2. Egida Olsztynek go.ks.22, Warmia Energa Olsztyn go.ks.118; 3. GKS Wikielec go.ks.29, Jeziorak Iława go.ks.42, Stomilanki Olsztyn go.ks.102

* Piłkarz Roku: 1. Kamil Rubażewicz (Victoria Bartoszyce) go.pr.44; 2. Jakub Kalisz (Wilczek Wilkowo) go.pr.21; 3. Mateusz Tałałaj (MKS Jeziorany) go.pr.54; 4. Mahamadou Bah (LKS Różnowo) go.pr.2; 5. Cezary Dworzański (Cresovia Górowo Iławeckie) go.pr.13

* Najpopularniejszy Club Fitness/Siłownia: 1. RIO Jits & Gym (Olsztyn) go.ncf.20; 2. Planeta Formy (Olsztyn) go.ncf.18; 3. Kinetic Fitness Club (Olsztyn) go.ncf.11; 4. Olsztyńskie Centrum Medycyny i Sportu Personal Trainers (Olsztyn) go.ncf.17; 5. Fitnesska Studio Tańca i Formy (Olsztyn) go.ncf.8

Sms-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto), wpisując jedynie kod przydzielony wybranej przez nas kandydaturze (pełne listy kandydatów na gazetaolsztynska.pl i sport.wm.pl).



Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ??? #2651121 | 37.109.*.* 29 gru 2018 09:25

    Czemu tylko powiat lidzbarski? A gdzie inne powiaty ?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz