Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Lidzbarskiego - konkurs sms-owy

2018-12-10 12:00:00 (ost. akt: 2018-12-27 12:30:29)
Paskal Myhan

Paskal Myhan

Autor zdjęcia: archiwum domowe

Uruchamiamy nowy konkurs sms-owy! Tym razem naszym czytelnikom proponujemy wybór Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Lidzbarskiego.

Tradycyjnie do tej pory wybieraliśmy Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Olsztyńskiego, ale Lidzbark Warmiński uznał, że sroce spod ogona nie wypadł i też swoich znakomitych sportowców ma! Dlatego uruchamiamy nowy konkurs, w którym jak na razie jest 11 kandydatów, ale lista jest otwarta, więc czekamy na ewentualne propozycje od naszych czytelników (można je przesyłać wraz z krótkim uzasadnieniem na adres sport@gazetaolsztynska.pl).
Przypominamy, że sms-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie kod przydzielony wybranemu przez nas kandydatowi. Zwycięzca konkursu będzie jednym z bohaterów Balu Sportowca, na którym ogłosimy wyniki 58. plebiscytu.
UWAGA: Każdy, kto wyśle sms-a, otrzyma kod, dzięki któremu otrzyma aktualne wydanie „Gazety Olsztyńskiej”. Po otrzymaniu kodu trzeba wejść na kupgazete.pl, a potem wybrać „Gazeta Olsztyńska. Kup bieżące wydanie”.

Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Lidzbarskiego
* Rafał Ciechowski (strzelectwo, 9mm Lidzbark Warmiński) — czołowy strzelec Warmii i Mazur, medalista zawodów międzynarodowych i krajowych w strzelaniu z pistoletu i karabinu. go.spl.1

* Jakub Dajnowski (piłka nożna, Polonia Lidzbark Warmiński) — mocny punkt zdecydowanego lidera (9 pkt przewagi) grupy 1 klasy okręgowej. go.spl.2

* Piotr Gasperowicz (piłka nożna, Polonia Lidzbark Warmiński) — podstawowy zawodnik najlepszego zespołu grupy 1 klasy okręgowej. go.spl.3

* Mateusz Gut (piłka nożna, Polonia Lidzbark Warmiński) — mocny punkt zdecydowanego lidera grupy 1 klasy okręgowej. go.spl.4

* Mateusz Jurczak (piłka nożna, Polonia Lidzbark Warmiński) — znakomity snajper, jesienią na boiskach okręgówki zdobył 32 gole w 16 meczach! go.spl.5

* Ewelina Kaczyńska (zapasy, Warmia Lidzbark Warmiński) — brązowa medalistka mistrzostw Polski juniorek w zapasach i sumo, druga zawodniczka w Pucharze Polski juniorek. go.spl.6

* Paskal Myhan (motocross, Moto-Klub Lidzbark Warmiński) — brązowy medalista mistrzostw Polski i Pucharu Polski w MX85, mistrz Polski Strefy Północnej, mistrz okręgu, członek motocrossowej kadry Polski. go.spl.7

* Dong Rui Fang (tenis stołowy, Polmlek Lidzbark Warmiński) — podstawowa zawodniczka czołowego klubu kobiecej Ekstraklasy. go.spl.9

* Daria Trigolos (tenis stołowy, Polmlek Lidzbark Warmiński) — podstawowa zawodniczka czołowego klubu kobiecej Ekstraklasy. go.spl.10

* Ma Wenting (tenis stołowy, Polmlek Lidzbark Warmiński) — podstawowa zawodniczka czołowego klubu kobiecej Ekstraklasy. go.spl.11

* Adrian Wzorek (karate, KKK Lidzbark Warmiński/Bartoszyce) — pierwsze miejsce w kwalifikacyjnym turnieju do mistrzostw Europy, 5. miejsce w mistrzostwach Europy, członek kadry narodowej. go.spl.8




Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku: