Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Zaczniemy z Austrią, a skończymy ze Słowenią

2018-12-03 13:24:12 (ost. akt: 2018-12-03 13:28:37)
Kamil Grosicki

Kamil Grosicki

Autor zdjęcia: Emil Marecki

UEFA ogłosiła terminarz eliminacji mistrzostw Europy 2020 w grupie G, w której zagrają Polska, Austria, Izrael, Słowenia, Macedonia i Łotwa.

1. kolejka (21 marca 2019)
(20:45) Austria - Polska
(20:45) Macedonia - Łotwa
(20:45) Izrael - Słowenia

2. kolejka (24 marca)
(18:00) Izrael - Austria
(20:45) Polska - Łotwa
(20:45) Słowenia - Macedonia

3. kolejka (7 czerwca)
(20:45) Austria - Słowenia
(20:45) Macedonia - Polska
(20:45) Łotwa - Izrael

4. kolejka (10 czerwca)
(20:45) Macedonia - Austria
(20:45) Łotwa - Słowenia
(20:45) Polska - Izrael

5. kolejka (5-6 września)
(5 września, 20:45) Izrael - Macedonia
(6 września, 20:45) Austria - Łotwa
(6 września, 20:45) Słowenia - Polska

6. kolejka (9 września)
(20:45) Łotwa - Macedonia
(20:45) Polska - Austria
(20:45) Słowenia - Izrael

7. kolejka (10 października)
(20:45) Austria - Izrael
(20:45) Macedonia - Słowenia
(20:45) Łotwa - Polska

8. kolejka (13-15 października)
(13 października, 20:45) Polska - Macedonia
(13 października, 20:45) Słowenia - Austria
(15 października, 20:45) Izrael - Łotwa

9. kolejka (16 listopada)
(18:00) Słowenia - Łotwa
(20:45) Austria - Macedonia
(20:45) Izrael - Polska

10. kolejka (19 listopada)
(20:45) Macedonia - Izrael
(20:45) Łotwa - Austria
(20:45) Polska - Słowenia

Wszystkie domowe mecze reprezentacji Polski zostaną rozegrane na PGE Narodowym w Warszawie.
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. OLSZTYNIAK #2637114 | 88.156.*.* 4 gru 2018 18:15

    z izrael 0 ;10 dla POLSKI PANOWIE LICZE NA WAS

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz