Wicemistrzowie Polski w Ostródzie stracili tylko jednego seta [zdjęcia]

2018-11-29 09:10:11(ost. akt: 2018-11-29 09:16:22)
Zespół Morlin Ostróda 0:3 przegrał z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki

Tylko 75 minut trwał mecz 8. kolejki LOTTO Superligi tenisistów stołowych między Morlinami Ostróda a Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Obyło się bez sensacji, zgodnie z przewidywaniami pewne zwycięstwo odniósł zespół z Mazowsza.
W tym sezonie niewiele czasu muszą rezerwować sobie pingpongowi kibice na mecze ostródzkich Morlin. Średnio wystarcza 90 minut i jest po koniec spotkania. Nie ma się jednak czemu dziwić skoro w zespole z Ostródy występuje dwóch 18-latków i jeden 20-latek. Ich celem na obecne rozgrywki oczywiście jest punktowanie, ale przede wszystkim zbieranie doświadczenia. Zaś zespół Morlin ma za zadanie utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

A znowu drużyna z Grodziska walczy w obecnych rozgrywkach o mistrzostwo kraju, ponadto jest bliska wyjścia z grupy w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Dlatego mecz 8. kolejki LOTTO Superligi w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji goście szybko rozstrzygnęli na swoją korzyść. Po pięciu kwadransach było po meczu. Gospodarze ugrali zaledwie jednego seta, w pierwszym pojedynku dokonał tego Kamil Dziadek.

A już we wtorek (4 grudnia) w hali OCSiR derby Warmii i Mazur, Morliny zmierzą się z Dekorglassem Działdowo. Początek meczu o godz. 18, wstęp wolny.

• Morliny Ostróda – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 0:3

Kamil Dziadek – Marek Badowski 1:3 (-9, -5, 3, -6), Marco Golla – Panagiotis Gionis 0:3 (-9, -9, -5), Kacper Petaś – Pawel Sirucek 0:3 (-5, -4, -7)