Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Sportowy Talent Roku - konkurs sms-owy

2018-11-22 13:34:37 (ost. akt: 2018-12-06 14:00:59)
Basia Budek na Balu Sportu i Biznesu

Basia Budek na Balu Sportu i Biznesu

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Sms-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie kod przydzielony wybranemu przez nas kandydatowi. Zwycięzca będzie jednym z bohaterów Balu Sportowca, na którym ogłosimy wyniki 58. plebiscytu oraz innych konkursów sms-owych.

UWAGA: Każdy, kto wyśle SMS (koszt 2,46 zł) otrzyma specjalny kod, dzięki któremu otrzyma aktualne wydanie „Gazety Olsztyńskiej”. Po otrzymaniu kodu trzeba wejść na kupgazete.pl, a potem wybrać "Gazeta Olsztyńska. Kup bieżące wydanie"

* Wiktor Augustowski (taekwondo, kick-boxing, Egida Biskupiec) go.str.1
* Tadeusz Barniak (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.str.2
* Barbara Budek (taekwondo, kick-boxing, Egida Biskupiec) go.str.3
* Leila Castalano (taekwondo, kick-boxing, Barczewo, niestowarzyszona) go.str.4
* Wiktoria Gołębiowska (żeglarstwo, MOS SSW Iława) go.str.5
* Jakub Horba (kajakarstwo, Plastex Kayak Sport Club Olsztyn) go.str.6
• Igor Janik (szachista, Hetman Elbląg) go.str.7
* Maciej Kowalewicz (strzelectwo, Gwardia Olsztyn) go.str.8
* Bartłomiej Koziejko (pływanie, Kormoran Olsztyn) go.str.9
* Aniela Kozłowska (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.str.10
• Karolina Kulik (podnoszenie ciężarów, Meyer Elbląg) go.str.11
* Oskar Kusiak (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.str.12
* Sebastian Kuźniak (kickboxing, Bartoszycka Szkoła Taekwondo) go.str.13
* Cezary Lewko (motocross, Motoklub Olsztyn) go.str.14
• Sebastian Makowski (judo, Olimpia Judo Elbląg) go.str.15
* Klaudia Malgrem (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.str.16
* Paskal Myhan (motocross, Moto Klub Lidzbark Warmiński) go.str.17
* Wojciech Nowakowski (taekwondo, kick-boxing, Egida Biskupiec) go.str.18
* Dawid Pażuś (karate, Bartoszycki Klub Kyokushin Karate) go.str.19
* Paulina Paździorko (kajakarstwo, Plastex Kayak Sport Club Olsztyn) go.str.20
* Kacper Petaś (tenis stołowy, Morliny Ostróda) go.str.21
* Olaf Pieczkowski (tenis, Sport Bartąg) go.str.22
* Bartosz Pietrewicz (wioślarstwo, Wir Iława) go.str.23
* Alicja Potasznik (lekka atletyka, Asy Dywity/AZS UWM Olsztyn) go.str.24
* Natalia Stachowicz (karate kyokushin, Ostródzki Klub Kyokushin Karate) go.str.25
• Łukasz Stempniewski (boks, Tygrys Elbląg) go.str.26
* Maja Szajdek (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.str.27
* Julia Walczak (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.str.28
* Wiktoria Witkowska (karate kyokushin, Iławski Klub Kyokushin Karate) go.str.29
* Jakub Żegunia (karate kyokushin, Ostródzki Klub Kyokushin Karate) go.str.30





Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku: