Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Najpopularniejszy Sportowiec Olsztyna - konkurs sms-owy

2018-11-22 12:11:30 (ost. akt: 2018-11-26 21:32:39)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

To już po raz 58. przeprowadzamy wybory dziesięciu najpopularniejszych sportowców województwa! Głosowanie potrwa do 16 lutego, a złotą dziesiątkę i zwycięzców konkursów sms-owych poznamy 2 marca 2019 roku podczas Balu Sportowca.

UWAGA: Każdy, kto wyśle SMS (koszt 2,46 zł), otrzyma specjalny kod, dzięki któremu otrzyma aktualne wydanie „Gazety Olsztyńskiej”. Po otrzymaniu kodu trzeba wejść na kupgazete.pl, a potem wybrać "Gazeta Olsztyńska. Kup bieżące wydanie"

* Robbert Andringa (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nso.1
* Tadeusz Barniak (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.nso.2
* Konrad Bukowiecki (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.nso.3
* Sandra Bukowska (piłka nożna, Stomilanki Olsztyn) go.nso.4
* Michał Burczyński (bojery, AZS UWM Olsztyn) go.nso.5
* Justyna Burska (pływanie, AZS UWM Olsztyn) go.nso.6
* Rafał Chudzik (koszykówka, Stomil Olsztyn) go.nso.7
* Piotr Cichocki (żeglarstwo niepełnosprawnych, AKS OSW Olsztyn) go.nso.8
* Mateusz Gawryś (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) go.nso.9
* Jan Hadrava (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nso.10
* Szymon Jabłkowski (żeglarstwo, OKŻ Olsztyn) go.nso.11
* Jerzy Jabłoński (lekka atletyka, WMKLA Masters) go.nso.12
* Karol Jabłoński (bojery, żeglarstwo, OKŻ Olsztyn) go.nso.13
* Joanna Jędrzejczyk (MMA, American Top Team) go.nso.14
* Mateusz Kamiński (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.nso.15
* Maciej Kowalewicz (strzelectwo, Gwardia Olsztyn) go.nso.16
* Arkadiusz Kowalewski (futbol amerykański, AZS UWM Olsztyn Lakers) go.nso.17
* Bartłomiej Koziejko (pływanie, Kormoran Olsztyn) go.nso.18
* Aniela Kozłowska (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.nso.19
* Tomasz Krajewski (ju jitsu, Olsztyńskie Stowarzyszenie Ju Jitsu i Judo) go.nso.20
* Oskar Kusiak (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.nso.21
* Grzegorz Lech (piłka nożna, Stomil Olsztyn) go.nso.22
* Cezary Lewko (motocross, Motoklub Olsztyn) go.nso.23
* Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) go.nso.24
* Maciej Marcinkiewicz (automobilizm, M Action) go.nso.25
* Joanna Markiewicz (koszykówka, KKS Olsztyn) go.nso.26
* Krzysztof Pielowski (pływanie, AZS UWM Olsztyn) go.nso.27
* Paula Plichta (gimnastyka, UKS SMS Olsztyn) go.nso.28
* Sebastian Rozwadowski (automobilizm, Automobilklub Warmiński) go.nso.29
* Maciej Sarnacki (judo, Gwardia Olsztyn) go.nso.30
* Maja Szajdek (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.nso.31
* Tomasz Szewczak (ju jitsu, Olsztyńskie Stowarzyszenie Ju Jitsu i Judo) go.nso.32
* Paweł Woicki (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nso.33
* Michał Żurek (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nso.34



Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku: