Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Klub Roku - konkurs sms-owy

2018-11-22 11:02:31 (ost. akt: 2018-11-22 11:11:53)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Sms-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie kod przydzielony wybranemu przez nas klubowi. Przedstawiciel zwycięskiego klubu będzie jednym z bohaterów Balu Sportowca, na którym ogłosimy wyniki 58. plebiscytu oraz konkursów sms-owych.

UWAGA: Każdy, kto wyśle SMS (koszt 2,46 zł), otrzyma specjalny kod, dzięki któremu otrzyma aktualne wydanie „Gazety Olsztyńskiej”. Po otrzymaniu kodu trzeba wejść na kupgazete.pl, a potem wybrać "Gazeta Olsztyńska. Kup bieżące wydanie"


• AKS OSW Olsztyn go.ks.3
• Arrachion Iława go.ks.5
• As Mrągowo go.ks.1
• Asy Dywity go.ks.2
• Atak Elbląg go.ks.4
• AZS UWM Olsztyn go.ks.6
• Barkas Tolkmicko go.ks.7
• Bartoszycka Szkoła Taekwondo go.ks.8
• Bartoszycki Klub Kyokushin Karate go.ks.9
• Baza Mrągowo go.ks.10
• Berkut Arrachion Olsztyn go.ks.11
• Błękitni Orneta go.ks.12
• Błękitni Pasym go.ks.13
• Budowlani Olsztyn go.ks.14
• Concordia Elbląg go.ks.15
• Cresovia Górowo Iławeckie go.ks.16
• Czarni Olecko go.ks.17
• Dekorglass Działdowo go.ks.18
• DKS Dobre Miasto go.ks.19
• Drwęca Nowe Miasto Lubawskie go.ks.20
• Drwęca Ostróda go.ks.21
• Egida Olsztynek go.ks.22
• Elbląski Klub Karate go.ks.23
• Ełcki Klub Kyokushin Karate go.ks.24
• Ewingi Zalewo go.ks.25
• FC Dajtki go.ks.26
• Fundacja Akademia Sportu Stomil Olsztyn go.ks.27
• GKS Stawiguda go.ks.28
• GKS Wikielec go.ks.29
• Gmina Kozłowo go.ks.30
• Granica Kętrzyn go.ks.31
• Granica Zagaje go.ks.32
• GSZS Rybno go.ks.33
• Gwardia Olsztyn go.ks.34
• Gwardia Szczytno go.ks.35
• Hajduczek Olsztyn go.ks.36
• Hanza Elbląg go.ks.37
• Hetman Elbląg go.ks.38
• Iławski Klub Kyokushin Karate go.ks.39
• Indykpol AZS Olsztyn go.ks.40
• ITR Iława go.ks.41
• Jeziorak Iława go.ks.42
• Kaczkan Huragan Morąg go.ks.43
• KKS Olsztyn go.ks.44
• Klub Żeglarski Ostróda go.ks.45
• Kontra Elbląg go.ks.46
• Kormoran Zwierzewo go.ks.47
• Koszałek Opałek Węgorzewo go.ks.48
• LKS Różnowo go.ks.49
• Łyna Sępopol go.ks.50
• Mamry Giżycko go.ks.51
• Mazur Ełk go.ks.52
• Mazur Pisz go.ks.53
• Mazur Wydminy go.ks.54
• Meble Wójcik Elbląg go.ks.55
• Meyer Elbląg go.ks.56
• MKS Korsze go.ks.57
• MKŻ Mikołajki go.ks.58
• MLKS Ostróda go.ks.59
• Morliny Ostróda go.ks.60
• MOS Iława go.ks.61
• MOSIR Kętrzyn go.ks.62
• Motoklub Olsztyn go.ks.63
• Motor Lubawa go.ks.64
• Mrągowia Mrągowo go.ks.65
• MTP Kormoran Olsztyn go.ks.66
• Nippon Olsztyn go.ks.67
• OKSmoka Olsztyn go.ks.68
• OKSW Olsztyn go.ks.69
• OKŻ Olsztyn go.ks.70
• Olimpia Elbląg go.ks.71
• Olimpia Olsztynek go.ks.72
• Olsztyńska Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin go.ks.73
• Olsztyński Klub Kyokushin Karate go.ks.74
• Olsztyńskie Stowarzyszenie Ju-Jitsu i Judo go.ks.75
• Omulew Wielbark go.ks.76
• Orka Iława go.ks.77
• Orlęta Reszel go.ks.78
• Orzeł Elbląg go.ks.79
• Orzeł Janowiec Kościelny go.ks.80
• Ostródzianka Ostróda go.ks.81
• Ostródzki Klub Kyokushin Karate go.ks.82
• Pisa Barczewo go.ks.83
• Plastex Kayak Sport Club Olsztyn go.ks.84
• Płomień Turznica go.ks.85
• Pojezierze Prostki go.ks.86
• Polmlek Lidzbark Warmiński go.ks.87
• Polonia Iłowo go.ks.88
• Polonia Lidzbark Warmiński go.ks.89
• Polonia Markusy go.ks.90
• Polonia Pasłęk go.ks.91
• Radomniak Radomno go.ks.92
• Rominta Gołdap go.ks.93
• SKS Szczytno go.ks.94
• Smok Orneta go.ks.95
• Sokół Ostróda go.ks.96
• Start Elbląg go.ks.97
• Start Działdowo go.ks.98
• Start Nidzica go.ks.99
• Start Olsztyn go.ks.100
• Stomil Olsztyn go.ks.101
• Stomilanki Olsztyn go.ks.102
• Szczypiorniak Olsztyn go.ks.103
• Śniardwy Orzysz go.ks.104
• Tęcza Biskupiec go.ks.105
• Tęcza Miłomłyn go.ks.106
• Tomita Elbląg go.ks.107
• Truso Elbląg go.ks.108
• Tygrys Elbląg go.ks.109
• UKS Mazury Mrągowo go.ks.110
• UKS MOS Ełk go.ks.111
• UKS Nenufar 5 Ełk go.ks.112
• UKS SMS Olsztyn go.ks.113
• UKS TRS Susz go.ks.114
• Unia Susz go.ks.115
• Warmia Biskupiec go.ks.116
• Warmia i Mazury Olsztyn go.ks.117
• Warmia Energa Olsztyn go.ks.118
• Warmig Olsztyn go.ks.119
• Wilczek Wilkowo go.ks.120
• Wir Iława go.ks.121
• Wiraż Bartoszyce go.ks.122
• WMKS Olsztyn go.ks.123
• Vęgoria Węgorzewo go.ks.124
• Victoria Bartoszyce go.ks.125
• Victoria Morąg go.ks.126
• Viking Elbląg go.ks.127
• Zatoka Braniewo go.ks.128
• Znicz Biała Piska go.ks.129
• Zryw Volley Iława go.ks.130





Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku: