Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Najpopularniejszy Sportowiec - konkurs sms-owy

2018-11-21 11:00:00 (ost. akt: 2018-12-04 12:33:32)

Autor zdjęcia: Emil Marecki

Wybieramy Najpopularniejszego Sportowca w głosowaniu sms-owym. Sms-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie kod przydzielony wybranemu przez nas kandydatowi. Przypominamy, że wyniki tego konkursu będą też uwzględnione w głosowaniu kuponowym na zasadzie 1 sms = 10 punktów (tyle samo dostaje sportowiec wpisany na 1. miejscu kuponu).

Każdy, kto wyśle SMS (koszt 2,46 zł) otrzyma specjalny kod, dzięki któremu otrzyma aktualne wydanie Gazety Olsztyńskiej. Po otrzymaniu kodu trzeba wejść na kupgazete.pl, a potem wybrać "Gazeta Olsztyńska. Kup bieżące wydanie"

* Robbert Andringa (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.ns.1

* Tadeusz Barniak (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.ns.2

* Agata Barwińska (żeglarstwo, MOS SSW Iława) go.ns.3

* Konrad Bukowiecki (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.ns.4

* Sandra Bukowska (piłka nożna, Stomilanki Olsztyn) go.ns.5

* Michał Burczyński (bojery, AZS UWM Olsztyn) go.ns.6

* Justyna Burska (pływanie, AZS UWM) go.ns.7

* Marsel Castalano (taekwondo, kick-boxing, niestowarzyszony) go.ns.79

* Filip Chełchowski (brazylijskie Jiu Jitsu, kick-boxing, MMA, Akademia Młodego Wojownika Ostróda) go.ns.80

* Rafał Chudzik (koszykówka, Stomil Olsztyn) go.ns.8

* Piotr Cichocki (żeglarstwo niepełnosprawnych, AKS OSW Olsztyn) go.ns.9

* Konrad Dudziński/Adam Binięda (automobilizm, Dudziński Rally Team) go.ns.10

• Adrian Durma (kick-boxing, EKK Elbląg) go.ns.11

* Radosław Dzieniszewski (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) go.ns.81

• Julian Falkowski (podnoszenie ciężarów, Meyer Elbląg) go.ns.12

* Mateusz Gawryś (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) go.ns.13

• Bogusław Gierulski/Jerzy Skrzypczak (brydż, Elbląskie Towarzystwo Brydża Sportowego) go.ns.14

* Wiktoria Gołębiowska (żeglarstwo, MOS SSW Iława go.ns.15

* Karol Górski (żeglarstwo, Jeziorak Yacht Club Iława) go.ns.16

* Robert Graczyk (bojery, MKŻ Mikołajki) go.ns.17

* Jan Hadrava (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.ns.18

* Anna Harkowska (kolarstwo, Warmia i Mazury Olsztyn) go.ns.19

* Jakub Horba (kajakarstwo, Plastex Kayak Sport Club Olsztyn) go.ns.20

* Szymon Jabłkowski (żeglarstwo, OKŻ Olsztyn) go.ns.21

* Jerzy Jabłoński (lekka atletyka, niestowarzyszony) go.ns.22

* Karol Jabłoński (bojery, żeglarstwo, OKŻ Olsztyn) go.ns.23

• Igor Janik (szachista, Hetman Elbląg) go.ns.24

* Małgorzata Jasińska (kolarstwo, Movistar) go.ns.25

* Joanna Jędrzejczyk (MMA, American Top Team) go.ns.26

* Mateusz Kamiński (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.ns.27

• Robert Karaś (triathlon, Elbląg) go.ns.28

• Sebastian Kłosiński (łyżwiarstwo szybkie, Orzeł Elbląg) go.ns.29

* Marcin Konieczny (triathlon, Kieźliny/MKON) go.ns.30

* Wojciech Kopeć (lekka atletyka, Team Kopeć Olsztynek) go.ns.31

* Rafał Kot (biegi, Jurund Szczytno) go.ns.32

* Maciej Kowalewicz (strzelectwo, Gwardia Olsztyn) go.ns.33

* Arkadiusz Kowalewski (futbol amerykański, AZS UWM Olsztyn Lakers) go.ns.34

* Dorota Kozakiewicz (kajakarstwo, Koszałek Opałek Węgorzewo) go.ns.35

* Katarzyna Kozakiewicz (kajakarstwo, Koszałek Opałek Węgorzewo) go.ns.36

* Bartłomiej Koziejko (pływanie, Kormoran Olsztyn) go.ns.37

• Katarzyna Kozimur (piłka ręczna, Start Elbląg) go.ns.38

* Aniela Kozłowska (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.ns.39

* Tomasz Krajewski (ju jitsu, Olsztyńskie Stowarzyszenie Ju Jitsu i Judo) go.ns.40

• Karolina Kulik (podnoszenie ciężarów, Meyer Elbląg) go.ns.41

* Jakub Kupczałojć (siatkówka plażowa niesłyszących, Warmig Olsztyn) go.ns.42

* Oskar Kusiak (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.ns.43

* Sebastian Kuźniak (kick-boxing, Bartoszycka Szkoła Taekwondo) go.ns.44

* Grzegorz Lech (piłka nożna, Stomil Olsztyn) go.ns.82

* Cezary Lewko (motocross, Motoklub Olsztyn) go.ns.45

* Marek Makarewicz (trójbój siłowy, Siła Bartoszyce) go.ns.83

• Sebastian Makowski (judo, Olimpia Judo Elbląg) go.ns.46

* Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) go.ns.47

* Klaudia Malgrem (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.ns.48

* Maciej Marcinkiewicz (automobilizm, M Action) go.ns.49

* Joanna Markiewicz (koszykówka, KKS Olsztyn) go.ns.50

* Paskal Myhan (motocross, Moto Klub Lidzbark Warmiński) go.ns.51

* Przemysław Opalach (boks, Opalach Team) go.ns.84

* Dawid Pażuś (karate, Bartoszycki Klub Kyokushin Karate) go.ns.52

* Paulina Paździorko (kajakarstwo, Plastex Kayak Sport Club Olsztyn) go.ns.53

* Kacper Petaś (tenis stołowy, Morliny Ostróda) go.ns.54

* Olaf Pieczkowski (tenis, Sport Bartąg) go.ns.55

* Krzysztof Pielowski (pływanie, AZS UWM) go.ns.56

* Bartosz Pietrewicz (wioślarstwo, Wir Iława) go.ns.57

* Paula Plichta (gimnastyka, UKS SMS Olsztyn) go.ns.58

* Alicja Potasznik (lekka atletyka, Asy Dywity/AZS UWM Olsztyn) go.ns.59

* Szymon Rekita (kolarstwo, Warmia Biskupiec/Leopard Pro Cycling) go.ns.60

* Sebastian Rozwadowski (automobilizm, Automobilklub Warmiński) go.ns.61

* Maciej Rudol (siatkówka plażowa, Zryw Volley Iława) go.ns.62

* Maciej Sarnacki (judo, Gwardia Olsztyn) go.ns.63

* Natalia Stachowicz (karate kyokushin, Ostródzki Klub Kyokushin Karate) go.ns.64

• Łukasz Stempniewski (boks, Tygrys Elbląg) go.ns.65

* Maja Szajdek (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.ns.66

* Tomasz Szewczak (ju jitsu, Olsztyńskie Stowarzyszenie Ju Jitsu i Judo) go.ns.67

* Jiri Vrablik (tenis stołowy, Dekorglass Działdowo) go.ns.68

* Julia Walczak (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.ns.69

• Adrian Wielgat (łyżwiarstwo szybkie, Orzeł Elbląg) go.ns.70

* Wiktoria Witkowska (karate kyokushin, Iławski Klub Kyokushin Karate) go.ns.71

* Mateusz Witkowski (parakolarstwo, Smok Orneta) go.ns.72

* Paweł Woicki (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.ns.73

* Waldemar Woźniak (żeglarstwo niepełnosprawnych, AKS OSW Olsztyn) go.ns.74

* Łukasz Zakrzewski (bojery, MKŻ Mikołajki) go.ns.75

* Katarzyna Zubowicz (lekka atletyka niepełnosprawnych, Smok Orneta) go.ns.76

* Jakub Żegunia (karate kyokushin, Ostródzki Klub Kyokushin Karate) go.ns.77

* Michał Żurek (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.ns.78




Polub nas na Facebooku:

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kasa kasa #2635474 | 37.248.*.* 2 gru 2018 08:14

    Smsy kasa smsy kasa itd

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. a. #2631644 | 83.18.*.* 26 lis 2018 18:08

    Napisaliście z błędem nazwisko jednego ze sportowców. Zamiast Jakub Horda powinno być Jakub Horba.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz