Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Piłkarz Roku - konkurs sms-owy

2018-11-20 19:00:00 (ost. akt: 2018-12-09 10:49:05)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Rozpoczynamy konkurs sms-owy, w którym wybierzemy Piłkarza Roku. Zwycięzca będzie jednym z bohaterów Balu Sportowca, podczas którego ogłosimy wyniki 58. plebiscytu.

Sms-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie kod przydzielony wybranemu przez nas kandydatowi.

* Paweł Adamiec (Znicz Biała Piska) go.pr.1
* Mahamadou Bah (LKS Różnowo) go.pr.2
* Maciej Balcerzak (SKS Szczytno) go.pr.3
* Łukasz Baran (Płomień Turznica) go.pr.4
* Bogdan Bilicki (Reduta Bisztynek) go.pr.5
* Jakub Błażewicz (Polonia Pasłęk) go.pr.6
* Paweł Błoch (Żagiel Piecki) go.pr.7
* Piotr Chmielewski (Unia Susz) go.pr.8
* Jacek Cichocki (Radomniak Radomno) go.pr.9
* Bartosz Dobroński (Olimpia Olsztynek) go.pr.10
* Paweł Dobrzyński (Łyna Sępopol) go.pr.11
* Błażej Drężek (Mamry Giżycko) go.pr.12
* Cezary Dworzański (Cresovia Górowo Iławeckie) go.pr.13
* Arkadiusz Foruś (Błękitni Pasym) go.pr.14
* Łukasz Gorgol (GKS Stawiguda) go.pr.15
* Łukasz Goździjewski (Tęcza Miłomłyn) go.pr.16
* Artur Górczyński (Polonia Iłowo) go.pr.17
* Daniel Jastrzębski (Zatoka Braniewo) go.pr.18
* Przemysław Józefowicz (Motor Lubawa) go.pr.19
* Mateusz Jurczak (Polonia Lidzbark Warmiński) go.pr.20
* Jakub Kalisz (Wilczek Wilkowo) go.pr.21
* Paweł Kamiński (Ewingi Zalewo) go.pr.22
* Paweł Kapusta (Pisa Barczewo) go.pr.23
* Patryk Koszycki (Śniardwy Orzysz) go.pr.24
* Klaudiusz Krasa (Olimpia II Elbląg) go.pr.25
* Tomasz Krugły (Pojezierze Prostki) go.pr.26
* Arkadiusz Kuciński (Jeziorak Iława) go.pr.27
* Adam Kucznier (DKS Dobre Miasto) go.pr.28
* Mateusz Kułak (Rominta Gołdap) go.pr.29
* Michał Kwiecień (Omulew Wielbark) go.pr.30
* Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn) go.pr.31
* Tomasz Lewandowski (Olimpia Elbląg) go.pr.32
* Mariusz Łapiński (Mazur Ełk) go.pr.33
* Sebastian Łukaszewski (Delfin Rybno) go.pr.34
* Piotr Łysiak (Kaczkan Huragan Morąg) go.pr.35
* Patrycjusz Malanowski (Concordia Elbląg) go.pr.36
* Daniel Maliszewski (Vęgoria Węgorzewo) go.pr.37
* Nina Michalska (Victoria Bartoszyce) go.pr.38
* Przemysław Mikos (Fortuna Gągławki) go.pr.39
* Hubert Otręba (Sokół Ostróda) go.pr.40
* Tomasz Pluta (Polonia Markusy) go.pr.41
* Piotr Roman (Mazur Wydminy) go.pr.42
* Tomasz Rotenberg (Granica Kętrzyn) go.pr.43
* Kamil Rubażewicz (Victoria Bartoszyce) go.pr.44
* Piotr Skiba (Stomil Olsztyn) go.pr.45
* Mateusz Skonieczka (Mrągowia Mrągowo) go.pr.46
* Marta Smolińska (Stomilanki Olsztyn) go.pr.47
* Paweł Sobotka (Start Nidzica) go.pr.48
* Robert Sobotka (Gmina Kozłowo) go.pr.49
* Bartosz Sobótka (Warmia Olsztyn) go.pr.50
* Szymon Szultek (Kaczkan Huragan II Morąg) go.pr.51
* Dawid Szypulski (Orzeł Janowiec Kościelny) go.pr.52
* Walentina Tarankowa (Stomilanki Olsztyn) go.pr.53
* Mateusz Tałałaj (MKS Jeziorany) go.pr.54
* Łukasz Tereszkiewicz (KS Wojciechy) go.pr.55
* Paweł Tomkiewicz (GKS LZS Wikielec) go.pr.56
* Piotr Trafarski (MKS Korsze) go.pr.57
* Mateusz Zaleśkiewicz (Orlęta Rema Reszel) go.pr.58
* Przemysław Ziemianowicz (Błękitni Orneta) go.pr.59


UWAGA: Każdy, kto wyśle SMS (koszt 2,46 zł) otrzyma specjalny kod, dzięki któremu otrzyma aktualne wydanie gazety Olsztyńskiej. Po otrzymaniu kodu trzeba wejść na kupgazete.pl, a potem wybrać "Gazeta Olsztyńska. Kup bieżące wydanie"



Regulamin: kliknij tutaj











Polub nas na Facebooku: