2018-11-11 21:28:29(ost. akt: 2018-11-11 21:49:53)
Joanna Markiewicz (nr 7) z KKS Olsztyn

W 7. kolejce I ligi koszykarki KKS Olsztyn nie miały wiele do powiedzenia w konfrontacji z rezerwami Arki Gdynia.
* KKS Olsztyn - Arka II Gdynia 69:114 (18:28, 16:28, 21:35, 14:23)
KKS: Markiewicz 23, Mońko 14, Woźniak 12, N. Żukowska 6, Sztąberska 2, Bałdyga 7, Kalinowska 2, Skała, Staruch 1, Zdrada, K. Żukowska 2

W 20. sekundzie Morawiec z Arki rzuciła za trzy punkty, a potem - z olsztyńskiego punktu widzenia - było już tylko gorzej. Rezerwy Arki - zasilone koszykarkami z pierwszego ekstraklasowego zespołu - dominowały na boisku od pierwszej do ostatniej minuty. Podopieczne trenera Tomasza Sztąberskiego walczyły ambitnie, ale były bez szans. Po czterech minutach KKS przegrywał 2:14, jednak celny rzut Mońko w końcówce zadecydował o tym, że pierwszą kwartę Arka wygrała "tylko" 10 punktami. W kolejnych było podobnie, dlatego ostatecznie gdynianki osiągnęły aż 45 punktów przewagi. Jest to zdecydowanie najwyższa wygrana Arki w tym sezonie.

17 listopada KKS zagra na wyjeździe z Basketem SMS Aleksandrów Łódzki.

* Inne wyniki 7. kolejki: Polonia Warszawa - SMS PZKosz II Łomianki 72:48, Golden Tulip Politechnika Gdańska II - SMS PZKosz Łomianki 54:89, AZS Uniwersytet Warszawski - AZS Uniwersytet Gdański 69:74, Mon-Pol Płock - Basket SMS Aleksandrów Łódzki 73:56.