Stomil pożegnał się z Pucharem Polski

2018-11-07 22:27:51(ost. akt: 2018-11-07 22:40:35)

W Suwałkach w 1/16 finału Pucharu Polski Stomil Olsztyn przegrał z Wigrami i odpadł z rozgrywek.
* Wigry Suwałki 3-2 Stomil Olsztyn 3:2 (1:1)
0:1
- Michał Góral (11), 1:1 - Karol Mackiewicz (25), 2:1 - Kamil Sabiłło (54), 3:1 - Robert Bartczak (61), 3:2 - Remigiusz Szywacz (87); sędziował: Łukasz Kuźma (Białystok); żółte kartki: Dziemidowicz, Jarosz, Trojak, Tanczyk.

Wigry: Hieronim Zoch - Wojciech Kuriata, Arkadiusz Najemski, Adrian Karankiewicz - Piotr Kwaśniewski, Damian Pawłowski (90 Adrian Piekarski), Martin Adamec (79 Filip Karbowy), Dawid Polkowski (63 Paweł Olszewski), Karol Mackiewicz - Kamil Sabiłło, Robert Bartczak.
Stomil: Piotr Skiba - Wojciech Dziemidowicz (85 Jakub Mosakowski), Łukasz Sołowiej, Szymon Jarosz, Remigiusz Szywacz - Tomasz Zając, Miłosz Trojak, Łukasz Jegliński, Marcin Stromecki (69 Wołodymyr Tanczyk), Piotr Głowacki (58 Dominik Kun) - Michał Góral.

Do Stomilu po kontuzji powrócił Michał Góral, no i był to powrót udany, bowiem w 11. min ten napastnik wypożyczony z Legii wykorzystał dośrodkowanie Tomasza Zająca i zdobył gola. Radość trwała tylko 14 minut, a po przerwie olsztynianie w ciągu siedmiu minut stracili dwie kolejne bramki i tym samym odpadli z rozgrywek..
* Inne środowe wyniki: Resovia - Lechia Gdańsk 1:3, KP Starogard Gdański - Puszcza Niepołomice 1:3.