Szczypiorniści Warmii mieli problemy w Tczewie

2018-11-04 09:59:48(ost. akt: 2018-11-04 10:02:35)
Warmia Energa Olsztyn

Chociaż szczypiorniści Warmii Energi Olsztyn byli faworytem w wyjazdowym meczu z Samborem Tczew, to jednak wygrali zaledwie jedną bramką.
* Sambor Tczew - Warmia Energa Olsztyn 25:26 (12:11)

Niespodziewanie pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy, którzy w tym sezonie jeszcze nie wygrali. W drugiej połowie podopieczni Daniela Żółtaka przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Niestety, kontuzji prawej nogi doznał Mateusz Kopyciński.
W innym meczu 6. kolejki Gwardia Koszalin wygrała 37:30 z Jurandem Ciechanów; niedziela: Nielba Wągrowiec - Meble Wójcik Elbląg (15), 14 listopada: Mazur Sierpc - SMS ZPRP Gdańsk (14 listopada); pauzuje SPR GKS Żukowo. W meczu rozegranym awansem Stal Gorzów przegrała 24:28 (8:14) z Sokołem Porcelana Lubiana Kościerzyna