Niepokonani sympatycy piłki siatkowej

2018-10-30 10:34:16(ost. akt: 2018-10-30 10:42:48)
Intelly

Intelly

Na zakończenie 3. kolejki I ligi OLSA pewne zwycięstwo odniósł SSPS AZS Olsztyn, niepokonany do tej pory lider rozgrywek.
Lider rozgrywek SSPS AZS Olsztyn nie pozostawił złudzeń Sajtmakowi, zwyciężając 2:0. Początek pierwszej partii należał do osłabionej brakiem dwóch podstawowych zawodników drużyny Sajtmak, która objęła prowadzenie 12:9. Dalszy przebieg seta to już dominacja Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej, zakończona ich zwycięstwem 25:21. W drugim secie AZS poszedł za ciosem, a rezultat 25:16 odzwierciedla przewagę lidera na parkiecie. MVP został Piotr Milewski (zdobył 7 punktów).

W kolejnym meczu na parkiecie pojawiły się zespoły z kompletem zwycięstw po dwóch kolejkach: Intelly oraz Indykpol. Dwa pierwsze sety bez historii. Pierwszego pewnie wygrało Intelly (25:19), w drugim Indykpol odpowiedział równie gładkim (25:16). W najbardziej zaciętej rozgrywce tie-breakowej to Intelly lepiej wytrzymało ciśnienie, triumfując 15:12. MVP został Michał Dryhynycz.

W trzecim spotkaniu beniaminek As Cars Team odniósł pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach, ogrywając Banach Auto Serwis. Pierwszy set zakończył się zwycięstwem As Cars 25:20, a drugi 25:23. MVP został Michał Aleksiejuk (12 punktów).

Na zakończenie wieczoru z pierwszego triumfu w rozgrywkach cieszył się Netland, który po dwóch emocjonujących setach (26:24, 25:23) pokonał zespół Temidy. MVP został Bartek Bachanowicz.