2018-10-30 10:25:41(ost. akt: 2018-10-30 10:32:56)
Gepi Team

Gepi Team

Za nami trzecia kolejka OLSA, której organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Na szczycie ligowej tabeli jest Gepi Team.
Jako pierwsze na parkiet wybiegły drużyny Rupi i AZS Chemik Olsztyn. Siatkarska młodzież zrzeszona w zespole Chemika w pierwszej partii nie potrafiła nawiązać równorzędnej walki z bardziej doświadczonymi rywalami i wyraźnie przegrała (12:25). W kolejnej odsłonie gra się wyrównała, ale nie na tyle, aby w zasadniczy sposób odwrócić losy spotkania. Rupi w drugim secie wygrało 25:20, a MVP został Maciej Michalski.

Z kolei Geoexpert Sunbroker podejmował Michelin. Pozostający w tym sezonie bez zwycięstwa gracze Michelin zagrali ambitnie, ale przeciwnicy nie dali się złamać i pewnie wygrali 2:0 (25:20; 25:18). Geoexpert zgarnął kolejne trzy punkty i w tym sezonie wciąż jest niepokonany. MPV został Tomasz Biryło.

Trzecią kolejkę zakończyło starcie AKS Kormoran - Gepi Team. Przed meczem było niemalże pewne, że aspirujący w tym sezonie do gry o wszystko zespół Gepi zawalczy o pełną pulę. AKS Kormoran to jednak drużyna z „zębem”, której nie jest łatwo narzucił swój styl gry. W związku z tym oglądaliśmy dwa nad wyraz wyrównane sety. Gepi wygrało 2:0 (25:23; 25:23), ale Kormoran po raz kolejny udowodnił, że trzeba się z nim liczyć. MVP został Marcin Perzanowski.