Czarni Olecko pokonali Romintę Gołdap

2018-10-20 17:21:40(ost. akt: 2018-10-23 10:23:34)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Czarni Olecko pod wodzą nowych trenerów - Adama Wyszyńskiego i Kamila Szarneckiego pokonali 1:0 Romintę Gołdap (0:0). Zwycięską bramkę zdobył w końcówce spotkania Piotr Wiktorzak.

Mecz nie był wielkim widowiskiem. Szczególnie w pierwszej połowie z boiska wiało nudą, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Druga połowa wyglądała już nieco lepiej. Niestety od 50. min Czarni grali w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartkę zobaczył Maciej Cichocki.

W 80. min bramkę na wagę trzech punktów zdobył Piotr Wiktorzak, który uderzeniem głową pokonał bramkarza Rominty. Czarni mogli wygrać 2:0, ale w doliczonym czasie Jakub Kozłowski nie wykorzystał rzutu karnego.

Już po zakończeniu spotkania dwoma czerwonymi kartkami ukarani zostali piłkarze Rominty.

Dzięki wygranej Czarni awansowali o dwa miejsca w tabeli IV ligi i obecnie z 9 punktami zajmują 12. miejsce.

SKŁAD CZARNYCH OLECKO:
Skład Czarnych:
Grygo - Masiewicz (75' Jasiński), Cichocki, Rosiński, Wielgat - Skalski, Kozłowski, Wiktorzak, Bińczak (90' Karaś) - A. Cichocki (83' Koniecko), Stawiecki (66' Cwalina)

W kolejnym meczu Czarni zagrają na wyjeździe z GKS Wikielec (5. miejsce w tabeli).