środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Polonia robi swoje, Warmia poległa w Pasłęku

2018-10-08 11:29:12 (ost. akt: 2018-10-08 11:46:00)
Warmia Olsztyn, mimo przegranej w Pasłęku, utrzymała się na prowadzeniu w grupie drugiej "okręgówki"

Warmia Olsztyn, mimo przegranej w Pasłęku, utrzymała się na prowadzeniu w grupie drugiej "okręgówki"

Autor zdjęcia: Emil Marecki

W grupie 1 klasy okręgowej najciekawiej zapowiadał się mecz dotychczasowego wicelidera (LKS Różnowo) z jeszcze niedawnym liderem (Pisa Barczewo). Górą byli gospodarze z Różnowa, ale na prowadzeniu w tabeli pozostała Polonia Lidzbark Warmiński. W grupie 2 dobiegła końca piękna seria Warmii Olsztyn, która do soboty wygrała w lidze osiem meczów z rzędu.

GRUPA 1
• LKS Różnowo — Pisa Barczewo 2:1 (1:0)
1:0
— Galik (16), 1:1 — Kapusta (58), 2:1 — Czokało (65)

• Orlęta Rema Reszel — Mazur Wydminy 6:0 (3:0)
1:0
— Janowski (14), 2:0 — Romańczuk (17), 3:0 — Kozoń (21), 4:0 — Romańczuk (66), 5:0 — Kozoń (74), 6:0 — Leszczenko (81)

• Śniardwy Orzysz — Łyna Sępopol 4:2 (1:0)
1:0
— Żbikowski (11), 2:0 — Kowalczyk (57 karny), 3:0 — Żbikowski (59), 4:0 — Kubrowski (65), 4:1 — Pawłowski (82), 4:2 — R. Naruszewicz (90)

• Pojezierze Prostki — Cresovia Górowo Iławeckie 1:1 (0:1)
0:1
— Pełkowski (35), 1:1 — Mężyński (90+3)

• SKS Szczytno — Victoria Bartoszyce 0:1 (0:1)
0:1
— Kozera (38)

• Vęgoria Węgorzewo — Błękitni Pasym 1:1 (0:0)
0:1
— Kurto (61), 1:1 — Maliszewski (78)

• DKS Dobre Miasto — Wilczek Wilkowo 4:1 (2:0)
1:0
— Kamiński (5), 2:0 — Alancewicz (29), 3:0 — Kucznier (55), 4:0 — Szczerba (62), 4:1 — Biarda (63)

• Omulew Wielbark — Polonia Lidzbark Warmiński 1:2 (1:1)
Gole dla gości
: Jurczak, Łukasik

GRUPA 1
1. Różnowo 22 25:13
2. Orlęta 21 26:8
3. Śniardwy 21 20:10
4. Polonia* 20 28:5
5. Pisa 18 24:14
6. Vęgoria 17 19:16
7. Cresovia 15 26:21
8. DKS 14 21:22
9. Mazur 13 20:29
10. Łyna 12 18:23
11. Błękitni 10 12:20
12. Victoria 10 11:16
13. Wilczek 10 18:30
14. Pojezierze 7 8:21
15. Szczytno* 6 12:27
16. Omulew 4 9:22
* mecz mniej

GRUPA 2
• Polonia Pasłęk — Warmia Olsztyn 3:1 (1:1)
0:1
— Oleszko (10), 1:1 — Rosenau (42 karny), 2:1 — Błażewicz (48), 3:1 — Kuczkowski (72)

• GKS Stawiguda — Delfin Rybno 1:3 (0:2)
0:1
— Konicz (28), 0:2 — Ciesielski (40), 1:2 — Przytulski (50), 1:3 — Jabłonowski (83)

• Płomień Turznica — Olimpia Olsztynek 1:2 (1:0)
1:0
— Sadowski (40), 1:1 — Pechta (68), 1:2 — Żórański (77)

• Start Nidzica — Błękitni Orneta 0:1 (0:1)
0:1
— Malanowski (6)

• FC Dajtki Olsztyn — Kormoran Zwierzewo 0:2 (0:1)
0:1
— Sokołowski (37), 0:2 — Bojarowski (54)

• Ewingi Zalewo — Radomniak Radomno 1:0 (1:0)
1:0
— Wierzba (2)

• Huragan II Morąg — Orzeł Janowiec Kościelny 0:0

• Polonia Markusy — KS Gmina Kozłowo 2:2 (1:2)
0:1
— Mańka (12), 0:2 — Zieliński (32), 1:2, 2:2 — Hrigui (43, 52)

• Mecz zaległy: Radomniak — Polonia 2:9 (0:4).

GRUPA 2
1. Warmia 24 37:12
2. Huragan II 22 27:12
3. Błękitni 18 16:12
4. Polonia P. 17 31:18
5. Olimpia 17 29:15
6. Start 17 26:18
7. Delfin 15 28:22
8. Płomień 14 22:19
9. Stawiguda 14 20:21
10. Ewingi 14 14:19
11. Kormoran 13 18:26
12. Dajtki 12 17:21
13. Orzeł 11 16:19
14. Radomno 10 17:39
15. Polonia M. 5 11:30
16. Kozłowo 2 14:40

* Więcej o weekendowych wydarzeniach w klasie okręgowej - w poniedziałkowych wydaniach "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego".
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB