Wtorek, 16 października 2018. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Grały klasy A i B

2018-09-17 16:55:56 (ost. akt: 2018-09-17 16:59:25)

Aż 10 bramek zobaczyli kibice w meczu klasy A LKS Tyrowo — Zalew Frombork. Ostatecznie gospodarze wygrali 6:4.

KLASA A\\\ Grupa 1 (5. kolejka): Fala Warpuny — Warmianka Bęsia 7:2, Reduta Bisztynek — Jurand Barciany 2:5, Żagiel Piecki — Salęt Boże 4:0, MKS Ruciane-Nida — Kowalak Kowale Oleckie 3:2, Start Kruklanki — Orzeł Czerwonka 6:0, Mazur Pisz — Kłobuk Mikołajki 1:4; grupa 2 (5. kolejka): Zatoka II Braniewo — Czarni Małdyty 7:0, LKS Tyrowo — Zalew Frombork 6:4, Syrena Spomlek Młynary — GLKS Jonkowo 6:0, Victoria Rychliki — Barkas Tolkmicko 0:3, Piast Wilczęta — Jastrząb Ględy 5:2, Orzeł Ulnowo — Pomowiec Gronowo Elbląskie 4:0; grupa 3 (5. kolejka): Burza Słupy — MKS Jeziorany 4:0, Tempo Ramsowo Wipsowo — GKS Szczytno 2:4, Fortuna Gągławki — Granica Bezledy 8:0, Zryw Jedwabno — Wałpusza 07 Jesionowiec 2:1, Leśnik Nowe Ramuki — GKS Dźwierzuty 3:1, KS Wojciechy — Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki 3:1; grupa 4 (5. kolejka): Osa Ząbrowo — Jordan Kazanice 1:6, Czarni Rudzienice — LZS OHI Frednowy 0:2, KS Mroczno — Iskra Narzym 1:0, Lider Złotowo — Grunwald Gierzwałd 1:3, Zamek Kurzętnik — Polonia Iłowo 0:2, Wel Lidzbark Welski — Ossa Biskupiec 0:1.

GRUPA 1
1. Kowalak 12 12:6
2. Żagiel 12 17:6
3. Ruciane-N. 11 10:6
4. Jurand* 10 10:2
5. Start* 7 16:5
6. Mazur 6 6:9
7. Salęt 5 11:17
8. Kłobuk 5 11:10
9. Fala 5 12:15
10. Orzeł 4 8:16
11. Reduta 4 9:18
12. Warmianka 0 6:18
* mecz mniej

GRUPA 2
1. Barkas 15 16:5
2. Jonkowo 10 12:9
3. Pomowiec 10 13:13
4. Piast 9 11:9
5. Zalew 7 13:11
6. Jastrząb 7 11:13
7. Zatoka II 7 11:8
8. Syrena 7 11:5
9. Victoria 4 5:8
10. Orzeł 4 13:14
11. Tyrowo 3 14:19
12. Czarni 3 4:20

GRUPA 3
1. Fortuna 10 15:2
2. Burza 10 16:10
3. Granica 9 10:15
4. Zryw 9 8:9
5. Wojciechy* 8 9:4
6. Szczytno 7 12:9
7. Wałpusza* 7 6:5
8. Dźwierzuty 7 11:10
9. Jeziorany 6 9:12
10. Leśnik 6 10:16
11. Błękitni 3 8:14
12. Tempo 1 6:14
* mecz mniej

GRUPA 4
1. Grunwald 15 18:6
2. Polonia 11 9:3
3. Czarni 10 10:6
4. Frednowy 9 10:9
5. Jordan 9 15:8
6. Wel 8 6:3
7. Zamek 7 9:8
8. Lider 6 10:9
9. Ossa 6 7:8
10. Mroczno 3 2:14
11. Iskra 3 7:11
12. Osa 0 4:22

KLASA B\\\ Grupa 1 (4. kolejka): Pogoń Banie Mazurskie — Szansa Reszel 3:2, Tęcza II Biskupiec — Fortuna Wygryny 3:2, Pogoń Ryn — Olimpia Miłki 2:1; grupa 2 (4. kolejka): Dąb Kadyny — Zagłada Lisów 2:2, Pama Powodowo — Agat Jegłownik 3:3, Grom Zwierzno — Wałsza Pieniężno 4:5, Kormoran Bynowo — Pogrom Aniołowo 7:0, Sparta Kwietniewo — Granica Zagaje 2:1; grupa 3 (4. kolejka): Młody Piłkarz Jonkowo — FC Dajtki II Olsztyn 3:7, TPS Boguchwały — SKF Kunki 1:1, Błękitni Korona II Stary Olsztyn Klewki — Warmiak Łukta 4:0, Kormoran Purda — KS 2010 Wrzesina 3:11, GKS Gietrzwałd-Unieszewo — KS Łęgajny 10:0; grupa 4 (5. kolejka): MKS Działdowo — Żak Jamielnik 7:0, Olimpia Kisielice — Iskra Smykówko 1:2, LZS Fijewo — Wel Bratian 4:0, Avista Łążyn — Wicher Gwiździny 3:4, Zamek Szymbark — Mewa Smykowo 3:1, Start II Nidzica — Sokół II Ostróda 0:6.
kwk

GRUPA 1
1. Szansa 9 11:7
2. Pogoń B. 8 6:4
3. Tęcza II 5 7:8
4. Pogoń R. 5 5:6
5. Fortuna 4 12:7
6. Olimpia 1 3:12

GRUPA 2
1. Zagłada 10 14:6
2. Sparta 9 12:6
3. Kormoran 7 12:8
4. Wałsza 7 14:12
5. Agat 7 14:6
6. Granica 7 6:4
7. Pama 5 8:8
8. Dąb 4 6:9
9. Grom 0 6:16
10. Pogrom 0 3:20

GRUPA 3
1. Wrzesina 12 24:6
2. Gietrzwałd 10 18:5
3. Boguchwały 7 10:6
4. Młody P. 7 11:12
5. FC Dajtki II 6 14:16
6. Kunki 5 11:7
7. Łęgajny 4 4:15
8. Błękitni II 3 10:15
9. Kormoran 2 8:18
10. Warmiak 0 3:13

GRUPA 4
1. Działdowo 15 25:3
2. Sokół II 12 16:2
3. Olimpia 12 18:6
4. Iskra 12 13:8
5. Wicher 12 16:8
6. Fijewo 7 11:10
7. Start II 7 12:13
8. Zamek 4 5:12
9. Avista 3 9:15
10. Wel 3 8:18
11. Żak 1 6:20
12. Mewa 0 3:27

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB