Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Piłkarski weekend na Warmii i Mazurach

2018-08-31 16:57:43 (ost. akt: 2018-08-31 17:01:05)
W meczu z Zatoką udział przy obu golach Jezioraka miał Dawid Ksiuk

W meczu z Zatoką udział przy obu golach Jezioraka miał Dawid Ksiuk

Autor zdjęcia: Jeziorak Iława

Przed nami moc emocji na boiskach IV ligi oraz klasy okręgowej. Piątą kolejkę okręgówki rozpocznie piątkowy (31.08) mecz Polonia Lidzbark Warmiński - DKS Dobre Miasto.

5. kolejka IV ligi (wszystkie w sobotę): Concordia Elbląg - GKS Wikielec (16), Unia Susz - Rominta Gołdap (17), Mrągowia Mrągowo - Olimpia II Elbląg (16), Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko (16), Granica Kętrzyn - Tęcza Biskupiec (17), Motor Lubawa - Jeziorak Iława (17), Czarni Olecko - Tęcza Miłomłyn (17), MKS Korsze - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (13).

PO 4 KOLEJKACH
1. Concordia 12 18:0
2. Mrągowia 9 9:4
3. Korsze 9 10:5
4. Motor 9 6:3
5. Granica 9 12:4
6. Wikielec 8 11:2
7. Zatoka 7 11:9
8. Tęcza B. 6 10:5
9. Jeziorak 6 9:11
10. Rominta 6 3:11
11. Mamry 5 6:6
12. Czarni 2 3:8
13. Olimpia II 2 3:9
14. Drwęca 1 3:16
15. Unia 0 1:11
16. Tęcza M. 0 2:13

KLASA OKRĘGOWA\\\ 5. kolejka, grupa 1, piątek: Polonia Lidzbark Warmiński - DKS Dobre Miasto (19); sobota: LKS Różnowo - Vęgoria Węgorzewo (16), Pojezierze Prostki - Orlęta Rema Reszel (17), Mazur Wydminy - Łyna Sępopol (16), Victoria Bartoszyce - Wilczek Wilkowo (17); niedziela: Omulew Wielbark - SKS Szczytno (16), Cresovia Górowo Iławeckie - Śniardwy Orzysz (16), Pisa Barczewo - Błękitni Pasym (16).

GRUPA 1
1. Polonia 10 13:1
2. Wilczek 9 11:11
3. Różnowo 9 11:6
4. Cresovia 9 12:5
5. Pisa 9 10:5
6. Orlęta 9 13:4
7. Śniardwy 8 6:1
8. Mazur 6 9:11
9. Vęgoria 6 6:8
10. Błękitni 4 7:8
11. DKS 4 7:11
12. Łyna 3 6:10
13. Szczytno 3 2:12
14. Omulew 3 6:10
15. Victoria 0 3:11
16. Pojezierze 0 2:10

* Grupa 2, sobota: Kaczkan Huragan II Morąg - Polonia Pasłęk (17), Kormoran Zwierzewo - GKS Stawiguda (17), Orzeł Janowiec Kościelny - Warmia Olsztyn (16), Błękitni Orneta - Radomniak Radomno (16), Olimpia Olsztynek - GSZS Rybno (17); niedziela: Polonia Markusy - Start Nidzica (13), FC Dajtki Olsztyn - Płomień Turznica (16), Ewingi Zalewo - Gmina Kozłowo (16).

GRUPA 2
1. Start 10 14:8
2. Warmia 9 15:5
3. Delfin 9 12:8
4. Radomno 9 9:6
5. Błękitni 9 9:7
6. Dajtki 7 7:4
7. Huragan II 6 12:9
8. Orzeł 6 7:4
9. Płomień 6 9:9
10. Ewingi 5 7:10
11. Stawiguda 4 8:6
12. Olimpia 4 6:4
13. Polonia M. 4 5:15
14. Polonia P. 2 7:10
15. Kormoran 1 8:16
16. Kozłowo 0 4:18
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB