Sobota, 23 marca 2019. Imieniny Feliksa, Konrada, Zbysławy

W piątek Kowalewicz odlatuje do Azji

2018-08-28 11:42:36 (ost. akt: 2018-08-28 11:44:40)
Maciej Kowalewicz

Maciej Kowalewicz

Autor zdjęcia: Gwardia Olsztyn

5 września w Korei Południowej Maciej Kowalewicz z Gwardii Olsztyn rozpocznie walkę o medale mistrzostw świata w strzelectwie sportowym

W poniedziałek Maciej Kowalewicz, przygotowujący się do startu w mistrzostwach świata utalentowany junior Gwardii Olsztyn, powrócił ze zgrupowania w Bydgoszczy. - Teraz kilka dni spędzimy w Olsztynie - przyznaje Bogdan Kowalewicz, ojciec i zarazem klubowy trener Maćka. - W środę na strzelnicy LOK-u przestrzelamy śrut, a w czwartek zawiozę go do Warszawy, bo w piątek reprezentacja Polski wylatuje do Korei Południowej.
Pierwszy start Kowalewicza podczas mistrzostw świata nastąpi 5 września. - Będzie to mix, w którym jego partnerką jest Aleksandra Szutko z Kalibra Białystok. Maciej i Ola to jest już taki nasz kadrowy mix - mówi Kowalewicz senior. - Po trzech dniach przerwy weźmie udział w konkursie 60 strzałów z pozycji leżąc, potem karabin pneumatyczny i na koniec 3x40 strzałów - wylicza olsztyński szkoleniowiec.
Do Polski Maciej Kowalewicz powróci 12 września, ale nie będzie miał czasu na odpoczynek, bowiem zaraz wyjedzie do Ustki na mistrzostwa Polski juniorów.
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Nick #2567432 | 37.201.*.* 29 sie 2018 22:47

    Pozdrowienia dla p.Bogdana.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz