środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

KTO Z KIM ORAZ GDZIE I KIEDY

2018-06-14 11:00:00 (ost. akt: 2018-06-14 10:52:45)
Sadio Mane (Senegal)

Sadio Mane (Senegal)

Autor zdjęcia: www.youtube.com

Mistrzostwa świata w Rosji rozpocznie dzisiejszy mecz w Moskwie, w którym gospodarze turnieju zmierzą się z Arabią Saudyjską (g. 17), natomiast zwycięzców Mundialu poznamy 15 lipca, kiedy to także w stolicy Rosji zostanie rozegrany finał.

GRUPA A
* 14 czerwca (czwartek)
Rosja – Arabia Saudyjska (Moskwa, godz. 17)
* 15 czerwca (piątek)
Egipt – Urugwaj (Jekatierinburg, 14)

* 19 czerwca (wtorek)
Rosja – Egipt (Sankt Petersburg, 20)
* 20 czerwca (środa)
Urugwaj – Arabia Saudyjska (Rostów nad Donem, 17)

* 25 czerwca (poniedziałek)
Urugwaj – Rosja (Samara, 16)
Arabia Saudyjska – Egipt (Wołgograd, 16)

GRUPA B
* 15 czerwca (piątek)
Maroko – Iran (Sankt Petersburg, 17)
Portugalia – Hiszpania (Soczi, 20)

* 20 czerwca (środa)
Portugalia – Maroko (Moskwa, 14)
Iran – Hiszpania (Kazań, 20)

* 25 czerwca (poniedziałek)
Hiszpania – Maroko (Kaliningrad, 20)
Iran – Portugalia (Sarańsk, 20)

GRUPA C
* 16 czerwca (sobota)
Francja – Australia (Kazań, 12)
Peru – Dania (Sarańsk, 18)

* 21 czerwca (czwartek)
Francja – Peru (Jekatierinburg, 14)
Dania – Australia (Samara, 17)

* 26 czerwca (wtorek)
Dania – Francja (Moskwa, 16)
Australia – Peru (Soczi, 16)

GRUPA D

* 16 czerwca (sobota)
Argentyna – Islandia (Moskwa, 15)
Chorwacja – Nigeria (Kaliningrad, 21)

* 21 czerwca (czwartek)
Argentyna – Chorwacja (Niżny Nowogród, 20)
* 22 czerwca (piątek)
Nigeria – Islandia (Wołgograd, 17)

* 26 czerwca (wtorek)
Islandia – Chorwacja (Rostów nad Donem, 20)
Nigeria – Argentyna (Sankt Petersburg, 20)

GRUPA E
* 17 czerwca (niedziela)
Kostaryka – Serbia (Samara, 14)
Brazylia – Szwajcaria (Rostów nad Donem, 20)

* 22 czerwca (piątek)
Brazylia – Kostaryka (Sankt Petersburg, 14)
Serbia – Szwajcaria (Kaliningrad, 20)

* 27 czerwca (środa)
Serbia – Brazylia (Moskwa, 20)
Szwajcaria – Kostaryka (Niżny Nowogród, 20)

GRUPA F
* 17 czerwca (niedziela)
Niemcy – Meksyk (Moskwa, 17)
* 18 czerwca (poniedziałek)
Szwecja – Korea Płd. (Niżny Nowogród, 14)

* 23 czerwca (sobota)
Niemcy – Szwecja (Soczi, 17)
Korea Płd. – Meksyk (Rostów nad Donem, 20)

27 czerwca (środa)
Meksyk – Szwecja (Jekatierinburg, 16)
Korea Płd. – Niemcy (Kazań, 16)

GRUPA G
* 18 czerwca (poniedziałek)
Belgia – Panama (Soczi, 17)
Tunezja – Anglia (Wołgograd, 20)

* 23 czerwca (sobota)
Belgia – Tunezja (Moskwa, 14)
* 24 czerwca (niedziela)
Anglia – Panama (Niżny Nowogród, 14)

* 28 czerwca (czwartek)
Anglia – Belgia (Kaliningrad, 20)
Panama – Tunezja (Sarańsk, 20)

GRUPA H
* 19 czerwca (wtorek)
Kolumbia – Japonia (Sarańsk, 14)
POLSKA – Senegal (Moskwa, 17)

* 24 czerwca (niedziela)
Japonia – Senegal (Jekatierinburg, 17)
POLSKA – Kolumbia (Kazań, 20)

* 28 czerwca (czwartek)
Senegal – Kolumbia (Samara, 16)
Japonia – POLSKA (Wołgograd, 16)

1/8 FINAŁU
* 30 czerwca (sobota)
1. zespół grupy C – 2. zespół grupy D (Kazań, godz. 16)
1A – 2B (Soczi, 20)

* 1 lipca (niedziela)
1B – 2A (Moskwa, 16)
1D – 2C (Niżny Nowogród, 20)

* 2 lipca (poniedziałek)
1E – 2F (Samara, 16)
1G – 2H (Rostów nad Donem, 20)

* 3 lipca (wtorek)
1F – 2E (Sankt Petersburg, 16)
1H – 2G (Moskwa, 20)

ĆWIERĆFINAŁY
* 6 lipca (piątek)
I. zwycięzca A1-B2 – zwycięzca C1-D2 (Niżny Nowogród, godz. 16)
II. zwycięzca E1-F2 – zwycięzca G1-H2 (Kazań, 20)

* 7 lipca (sobota)
III. zwycięzca F1-E2 – zwycięzca H1-G2 (Samara, 16)
IV. zwycięzca B1-A2 – zwycięzca D1-C2 (Soczi, 20)

PÓŁFINAŁY
* 10 lipca (wtorek)
Zwycięzca ćwierćfinału I – zwycięzca ćwierćfinału II (Sankt Petersburg, godz. 20)

* 11 lipca (środa)
Zwycięzca ćwierćfinału III – zwycięzca ćwierćfinału IV (Moskwa, 20)

MECZ O 3. MIEJSCE
* 14 lipca, sobota (Sankt Petersburg, godz. 16)

FINAŁ
* 15 lipca, niedziela (Moskwa, godz. 17)

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB