Tylko Kaczkan na plusie

2018-05-25 11:10:09(ost. akt: 2018-05-25 11:14:03)
W rundzie jesiennej Sokół przegrał w Morągu 1:2

W 30. kolejce III ligi piłkarskiej z naszych reprezentantów komplet punktów zdobył jedynie Kaczkan Huragan Morąg.
Niestety, coraz gorsza staje się sytuacja Sokoła Ostróda, który co prawda do 59. minuty meczu w Aleksandrowie Łódzkim wygrywał 2:1, ale w końcowych sześciu minutach stracił aż trzy bramki...

* Sokół Aleksandrów Łódzki - Sokół Ostróda 5:2 (1:0)
1:0 - Bogołębski (3), 1:1 - Kajca (47 k), 1:2 - Otręba (59), 2:2 - Maternik (76 samob.), 3:2 - Kobiera (84), 4:2 - Mroczek (89), 5:2 - Sarafiński (90)

* Rolimpex GKS Wikielec - MKS Ełk 1:1 (0:0)
1:0 - Śledź (51), 1:1 - Łapiński (66)

* Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Zambrów 0:2 (0:1)
0:1 - Łupiński (27), 0:2 - Koncewicz (82)

* Ursus Warszawa - Kaczkan Huragan Morąg 1:3 (0:0)

0:1, 0:2 - Łysiak (50, 57), 0:3 - Criciúma (68), 1:3 - Wolski (89 k)

* Inne wyniki 30. kolejki: Lechia Tomaszów Mazowiecki - Victoria Sulejówek 5:0, ŁKS 1926 Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1, Polonia Warszawa - Warta Sieradz 4:1, Pelikan Łowicz - Widzew Łódź 1:4, Tur Bielsk Podlaski - Legia II Warszawa 2:2.