Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

W Starych Jabłonkach Dzień Dziecka potrwa dwa dni!

2018-05-23 15:22:34 (ost. akt: 2018-05-23 15:24:53)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Wielkimi krokami zbliża się finał klubowych mistrzostw Europy w plażowej piłce ręcznej, który zostanie rozegrane w Starych Jabłonkach od 31 maja (czwartek) do 3 maja (niedziela).

Przypominamy, że w tej niezmiernie interesującej i widowiskowej imprezie weźmie udział po 12 najlepszych na Starym Kontynencie męskich i kobiecych ekip. Ale organizatorzy tradycyjnie nie ograniczą się jedynie do emocji sportowych, na przykład pamiętali o Dniu Dziecka, który przypadnie na drugi dzień mistrzostw, a dokładnie na drugi i trzeci dzień, bowiem sportowy Dzień Dziecka potrwa w Starych Jabłonkach od piątku do soboty! — Będą animacje, bańki mydlane i dmuchańce — wylicza Dagmara Dowgiałło, organizatorka wydarzenia. - Poza tym dzieci na pewno ucieszy kula wodna i zamek, z którego można będzie zjeżdżać.
Nie zabraknie też sportowej rywalizacji. — Przed dziećmi turnieje, wyścigi i różne konkurencje, np. przeciąganie liny — dodaje Dagmara Dowgiałło. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w tej imprezie? — Wystarczy do puszki wolontariusza wrzucić datek prosto z serca — mówi Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzająca Fundacji „Przyszłość Dla Dzieci”. — Każdy uczestnik zabawy, który wrzuci minimum 10 złotych, dostaje opaskę na rękę i może bawić się do woli.
Impreza w Starych Jabłonkach będzie częścią akcji Kilometry Dobra. Przypominamy zasady kampanii Kilometry Dobra — przez trzy miesiące należy zbierać pieniądze, które podczas finału akcji wymienia się na monety jednozłotowe. Następnie są one układane jedna za drugą, tworząc w ten sposób Kilometry Dobra. W naszym regionie o pobicie rekordu w czynieniu dobra walczy właśnie Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”. Finał akcji odbędzie się 3 czerwca podczas Pikniku Rodzinnego w parku Kusocińskiego w Olsztynie.
at
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB