Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Orły OSW latały na piasku nad Ukielem najwyżej

2018-05-14 12:00:00 (ost. akt: 2018-05-14 11:57:41)
Orły OSW Olsztyn wygrały pierwsze otwarte akademickie mistrzostwa Warmii i Mazur w piłce ręcznej plażowej

Orły OSW Olsztyn wygrały pierwsze otwarte akademickie mistrzostwa Warmii i Mazur w piłce ręcznej plażowej

Autor zdjęcia: GCFoto Grzegorz Czykwin

Pierwsze otwarte akademickie mistrzostwa Warmii i Mazur w plażowej odmianie szczypiorniaka wygrała drużyna Orłów OSW Olsztyn.

Przy pięknej słonecznej pogodzie do rywalizacji na plaży Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel w Olsztynie przystąpiły cztery drużyny. Ostatecznie najlepsza z kompletem zwycięstw okazała się ekipa Orłów OSW Olsztyn, która wyprzedziła zespoły AZS UWM Sekcja, Energetyk Olsztyn oraz AZS UWM Dziewczyny. Indywidualne wyróżnienia otrzymali natomiast: Tomasz Kornowski, uznany za najlepszego bramkarza turnieju, Izabela Winnicka (oboje AZS UWM Sekcja) jako najlepszy „wlotek” oraz Paweł Eichler z Orłów OSW, który został wybrany najbardziej wartościowym zawodnikiem (MVP) mistrzostw.
Medale i wyróżnienia wręczał Marek Góralczyk, przewodniczący komisji piłki ręcznej plażowej Związku Piłki Ręcznej w Polsce, który dodatkowo zgodził się również pełnić rolę sędziego w meczu pokazowym, który uświetnili swoją obecnością byli i aktualni zawodnicy halowego szczypiorniaka, w tym m.in Jacek Zyśk, Marcin Malewski czy Dagmara Dowgiałło. Na zakończenie ceremonii dekoracji medalistów Marek Góralczyk zaprosił wszystkich zawodników i kibiców do Starych Jabłonek, gdzie 31 maja zacznie się finałowy turniej Klubowych Mistrzostw Europy w plażowej piłce ręcznej. MZ

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. M. #2502203 | 176.221.*.* 15 maj 2018 18:03

    Nad jakim "Ukielem"???? Latały nad Jeziorem Krzywym lub nad jeziorem Ukiel.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz