Twierdza Orzysz wciąż się trzyma. Omulew bez punktu [ZDJĘCIA]

2018-05-01 19:27:13(ost. akt: 2018-05-01 19:47:20)
Grając u siebie, Śniardwy w tym sezonie przegrały do tej pory ledwie jeden raz

Autor zdjęcia: Kamil Kierzkowski

W zakończonym chwilę temu spotkaniu Śniardwy Orzysz pokonały przed własną publicznością Omulew Wielbark (2:1). Zobacz zdjęcia!
Pojedynek rozpoczął się po myśli gości z powiatu szczycieńskiego, którzy wyszli na prowadzenie już w 22. minucie pojedynku. W ostatnich sekundach pierwszej połowy, przysłowiową bramkę do szatni władował Omulwi jednak Dawid Skalski (44.).

Wielbarczanie, choć zaprezentowali się z bardzo solidnej strony, nie zdołali wywieźć z Orzysza choćby 1 punktu. W 67. minucie wynik meczu ustalił bowiem Mateusz Zatowski.

Pierwszomajowe zwycięstwo jest kolejnym dowodem na to, że na własnej murawie zielono-niebiescy są naprawdę poważnym rywalem. Grając u siebie, Śniardwy w sezonie 2017/2018 przegrały do tej pory ledwie raz (16 sierpnia ub. r., gdy w 2. kolejce uległy minimalnie 0:1 Vęgorii Węgorzewo).