Egida trzecia w Polsce!

2018-03-27 13:58:54(ost. akt: 2018-03-27 14:00:02)

Autor zdjęcia: Egida

W Ostródzie odbyły się międzynarodowe mistrzostwa Polski taekwondo ZSPUT. W zawodach wzięło udział blisko 400 zawodników z 20 polskich klubów oraz z Litwy.
Mocną reprezentację wystawił KS Egida, bowiem jego 27 zawodników w sumie zdobyło 38 medali (15 złotych, 13 srebrnych, 10 brązowych medali), dzięki czemu w klasyfikacji generalnej Egida zajęła znakomite trzecie miejsce (jest to najlepszy wynik tego klubu w historii startów w mistrzostwach Polski taekwondo ZSPUT).
Warto dodać, że Antonina Milewska drugi turniej z rzędu została najlepszą zawodniczką wśród dzieci (wcześniej ten sam sukces osiągnęła w Opolu).

* Medaliści Egidy, sekcja Biskupiec: Antonina Milewska (3 złote-1 srebrny-1 brązowy), Wiktor Augustowski (2-0-2), Damian Kujawa (1-1-0), Przemysław Bąk (2-1-0), Barbara Budek (3-0-0), Iga Pstrągowska (0-2-1), Wojciech Nowakowski (0-0-1); sekcja Barczewo: Wiktor Stańczak (0-3-0), Leila Castalano (1-1-0), Borys Zienkiewicz (0-0-1), Marsel Castalano (2-1-0), Maja Staniszewska (0-0-1), Wiktor Gulbiński (0-0-1); sekcja Olsztyn: Kacper Kaziulewicz (1-0-0); sekcja Olsztynek: Szymon Wilk (0-0-1), Martyna Argalska (0-1-0); sekcja Jeziorany: Bartłomiej Grabas (0-0-1), Nikodem Klęczar (0-2-0).