W Płocku Stomil przeszedł Wisłę

2018-03-24 16:45:33(ost. akt: 2018-03-24 16:59:41)

Autor zdjęcia: Paweł Piekutowski

Zamiast meczu ligowego, piłkarze Stomilu w Płocku rozegrali sparing z ekstraklasową Wisłą i po bramce Ramireza wygrali 1:0.
* Wisła Płock - Stomil Olsztyn 0:1 (0:1)
0:1
- Ramirez (31)
Stomil: Skiba (46 Leszczyński) - Bucholc (46 Szywacz), Baranowski, Wełnicki (46 Sołowiej), Kubań (84 I. Biedrzycki) - Tanczyk (84 Dziemidowicz) , Paweł Głowacki (46 Karankiewicz), W. Biedrzycki (46 Lech), Ramirez, Zając (46 Piotr Głowacki) - Abbott (82 Stromecki)

W pierwszej połowie gospodarze posiadali przewagę, ale w 31. minucie Stomil wyprowadził akcję, którą celnym strzałem wykończył Dani Ramirez.
Po przerwie olsztynianie mieli jeszcze jedną okazję, ale strzał Piotra Głowackiego okazał się zbyt słaby.
Trener Kiereś dał pograć kilku zmiennikom, co prawda w drugiej połowie gospodarze też mieli dwie okazje, lecz mecz ostatecznie zakończył się niespodziewaną wygraną pierwszoligowca z Olsztyna.

* 31 marca o godz. 12.30 Stomil zagra na wyjeździe z Górnikiem Łęczna.