Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

KARATECY Z JONKOWA TRENOWALI Z MISTRZEM ŚWIATA

2018-03-05 16:33:01 (ost. akt: 2018-03-05 16:37:35)

Autor zdjęcia: archiwum klubu

W Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem odbyła się 7. edycja międzynarodowego seminarium karate kyokushin Polish Fighters Camp, w którym udział wzięło ponad 300 zawodników.

Oprócz Polaków w Zakopanem stawili się m.in. Ukraińcy, Białorusini, Holendrzy i... Tunezyjczycy. Ale nic dziwnego, jest to przecież jedno z największych seminariów sztuk walki nie tylko w Europie, ale i na świecie, które każdego roku przyciąga uwagę kilkuset karateków z całego świata. Na tak prestiżowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Akademii Sztuk Walki Jonkowo, którą reprezentowała sześcioosobowa ekipa w składzie: sensei Marek Bębenek oraz sempai: Jakub Smoliński, Jakub i Olaf Grabkowscy, Adam i Maksymilian Penger.
Przez trzy dni zawodnicy szkolili się pod okiem Japończyka sensei Shohei Kamady, aktualnego mistrza świata wagi ciężkiej. Podczas siedmiu treningów nie zabrakło elementów kumite (walka), ćwiczeń sprawnościowych i szybkościowych.
- Do Jonkowa wróciliśmy zmęczeni, ale z dużym bagażem doświadczeń, zadowoleni i naładowani pozytywną energią do dalszych treningów - podsumowuje sensei Marek Bębenek. - A energia niewątpliwie będzie potrzebna zawodnikom ASW Jonkowo, bo już niedługo zaczynamy kolejny sezon startowy w kraju i za granicą, gdzie promować będziemy nasz klub i Jonkowo.
Treningi w Jonkowie odbywają się w Szkole Podstawowej w każdy wtorek i czwartek. Marek Bębenek zaprasza!
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB