2018-03-03 18:14:49(ost. akt: 2018-03-03 23:03:56)

W 25. kolejce II ligi koszykarze Stomilu Olsztyn mieli niewiele do powiedzenia w konfrontacji z zespołem z Gniezna.
* Stomil Olsztyn - Sklep Polski MKK Gniezno 68:97 (23:27, 15:22, 14:20, 16:28)
STOMIL
: Artur Bednarczyk 2, Ante Markoč 17, Hubert Szachniewicz, Rafał Podgórski 3, Mateusz Kulis 4, Jakub Stanisławajtys, Bartłomiej Reszka 8, Rafał Chudzik 13, Marcin Włodarczyk 4, Jarosław Andrusiewicz 7, Wiktor Specyalski 10, Łukasz Suchłabowicz

W 4. minucie po rzucie Włodarczyka olsztynianie wygrywali 10:5, niestety, na tym dobra gra Stomilu się skończyła. Półtorej minuty później goście objęli prowadzenie 14:12, a potem ich przewaga systematycznie rosła. Pod koniec pierwszej kwarty zespół z Gniezna wygrywał już 27:16. ale w końcówce olsztynianie zdołali rzucić kilka ważnych puntów.
W następnych kwartach goście kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku i cały czas powiększali przewagę.

* Inne mecze 25. kolejki: Decka Pelplin — Trefl II Sopot 79:72, Gryf Goleniów — Domino Inowrocław 65:76, Sokół Międzychód — Obra Kościan 79:70, Tarnovia Tarnowo Podgórne — AZS UMK Toruń, Biofarm Basket Suchy Las — SMS PZKosz Władysławowo (6.03), Politechnika Gdańska — Asseco AMW II Gdynia (7.03).