Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Można wygrać 30 tysięcy, meble lub biżuterię

2018-01-30 18:47:03 (ost. akt: 2018-02-09 13:58:30)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Głosowanie kuponowe w 57. plebiscycie już się zakończyło, ale rozpoczął się konkurs sms-owy, w którym mamy dla naszych czytelników cenne nagrody!

Przypominamy, że jeden z nadawców kuponów wygra 30 tysięcy złotych. Oczywiście musi mieć odrobinę szczęścia przy losowaniu, a potem poprawnie odpowiedzieć na pytanie. Obiecujemy jednak, że pytanie raczej trudne nie będzie. Dlatego późnym wieczorem 10 lutego prosimy nie rozstawać się z telefonami, bo po wylosowaniu kuponu zadzwonimy do nadawcy. Jeśli jednak trzy próby połączenia będą nieudane, wtedy wylosujemy drugi kupon i tym samym kolejny czytelnik stanie przed szansą wygrania okrągłej sumki. Dwa lata temu takie zdarzenie miało miejsce - wylosowaliśmy kupon, którego nadawca, niestety, nie odebrał telefonu i do dzisiaj nie wie, że stracił kilkadziesiąt tysięcy złotych. On stracił, a zyskała pani Karolina, której kupon został wyciągnięty w powtórzonym losowaniu.

Poza tym przygotowaliśmy także nagrody dla sms-owiczów, którzy od 29 stycznia do 8 lutego na numer 72051 wyślą sms-a z hasłem zagrzewającym sportowców do walki. Należy wysłać sms-a, wpisując: go.pk.odpowiedź (całkowita długość sms-a nie może przekroczyć 160 znaków, poza tym nie używamy polskich znaków). Koszt sms-a to 2,46 zł brutto, ale warto wydać tę niewielką kwotę, bowiem dla sześciu najlepszych haseł organizator przeznaczył cenne nagrody rzeczowe: bransoletkę marki Pandora, bransoletkę marki Svarowski i szwajcarski zegarek męski marki Doxa (ufundowane przez firmę Jubirex) oraz trzy vouchey o wartości 3000 zł brutto każdy do zrealizowania w Outlecie Fabrycznym Szynaka Meble w Iławie (ul. Ostródzka 54) plus 20 procent rabatu na dodatkowe zakupy mebli dostępnych w tym sklepie. Vouchery są ważne do 30.04.2018 r.Polub nas na Facebooku: