Kolejne trzy mecze w siatkarskiej ekstraklasie amatorów

2018-01-26 17:07:58(ost. akt: 2018-01-26 17:13:54)
Tomasz Szepietowski (RUPI)

Rozegrano trzy mecze w Ekstraklasie Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Amatorów (OLSA). Organizatorem rozgrywek jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.
W pierwszym meczu UKS Chemik pokonał 2:1 AKS Kormoran. Pierwszego seta wygrał Kormoran 25:22, drugiego i trzeciego wygrali już podopieczni Marka Kotulskiego do 20 i 6. Najlepszym zawodnikiem spotkania został Adrian Łakatyszewski.

W drugim meczu RUPI I.R.-Team pokonało 2:0 (19, 17) Michelina. MVP został Tomasz Szepietowski.

W trzecim spotkaniu Geoexpert Sunbroker Team zwyciężył 2:0 Intelly. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:20, a w drugim doszło do emocjonującej końcówki zakończonej zwycięstwem Geoexpert Sunbroker Team 27:25. Zawodnikiem meczu został Arkadiusz Jagodziński.