Sobota, 18 sierpnia 2018. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Zacięta walka na sms-y

2018-01-03 14:00:00 (ost. akt: 2018-02-09 14:03:13)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Do 27 stycznia czekamy na państwa plebiscytowe kupony, tymczasem ciekawe rzeczy dzieją się w konkursach sms-owych, bo w kilku z nich trwa niezwykle zacięta rywalizacja.

Przypominamy, że z okazji 57. Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa zorganizowaliśmy także szereg konkursów sms-owych, w których nasi czytelnicy i kibice wybierają: Najpopularniejszego Sportowca (wyniki tego konkursu zostaną doliczone do głosowania kuponowego), Najpopularniejszego Sportowca Olsztyna, Piłkarza Roku, Klub Roku, Sportowca bez Barier, Sportowe Wydarzenie Roku, Najpopularniejszego Sportowca Akademickiego, Akademickiego Sportowca bez Barier, Sportowy Talent Roku i Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Olsztyńskiego.

Jak na razie najciekawsza rywalizacja toczy się o miano Sportowego Wydarzenia Roku, gdzie łeb w łeb idą Grand Prix Polski w taekwondo ITF w Bezledach oraz Rajd Warmińskie Szutry (otrzymały do tej pory po 41,7 procenta głosów). Równie ciekawie przebiega rywalizacja o tytuł Sportowego Talentu Roku, bo w tej kategorii czerty czołowe miejsca zajmują młodzi taekwondocy i kick-bokserzy Egidy trenujący w Barczewie, Biskupcu i Olsztynku. Zacięta walka toczy się także w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Olsztyna, w której Marcin Malewski, od kilku lat etatowy zwycięzca tego konkursu, rywalizuje z Dominikiem Bugajem, utalentowanym kanadyjkarzem OKSW Olsztyn, który w 2017 roku został m.in. brązowym medalistą mistrzostw Europy juniorów w C-4 500 m, wicemistrzem Polski juniorów w C-1 1000 m oraz brązowym medalistą mistrzostw Polski juniorów w C-1 500 m.

Oto czołówki niektórych konkursów sms-owych:
* Najpopularniejszy Sportowiec: 1. Marsel Castalano (taekwondo, kick-boxing, Egida Barczewo) GO.NS.13; 2. Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Traveland\Warmia Energa Olsztyn) GO.NS.53; 3. Jerzy Jabłoński (lekka atletyka, niestowarzyszony) GO.NS.91; 4. Tomasz Orzeł-Sebastian Czaplicki (siatkówka niesłyszących, Warmig Olsztyn) GO.NS.57; 5. Cezary Lewko (motocross, Motoklub Olsztyn) GO.NS.49
* Klub Roku: 1. Egida Olsztynek GO.KS.94; 2. Gwardia Olsztyn GO.KS.21, Jeziorak Iława GO.KS.91; 4. Pisa Tewes-Bis Barczewo GO.KS.55, Start Olsztyn GO.KS.66, Stomil Olsztyn GO.KS.67
* Najpopularniejszy Sportowiec Olsztyna: 1. Dominik Bugaj (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) GO.NSO.55; 2. Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Traveland\Warmia Energa Olsztyn) GO.NSO.30; 3. Cezary Lewko (motocross, Motoklub Olsztyn) GO.NSO.28; 4. Iga Kowalczyk (gimnastyka sportowa, UKS SMS Olsztyn) GO.NSO.21; 5. Jakub Kochanowski (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) GO.NSO.19
A oto kandydaci w konkursie Akademicki Sportowiec bez Barier:
* Dawid Ostasz (koszykówka na wózkach, AKS OSW Olsztyn) GO.ASB.3
* Olga Górnas-Grudzień (żeglarstwo niepełnosprawnych, AKS OSW Olsztyn) GO.ASB.2
* Piotr Cichocki (żeglarstwo niepełnosprawnych, AKS OSW Olsztyn) GO.ASB.1
* Waldemar Woźniak (żeglarstwo niepełnosprawnych, AKS OSW Olsztyn) GO.ASB.4
Przypominamy, że sms-y wysyłamy na numer 72051 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie kod. Pełna lista plebiscytowych kandydatów na sport.wm.pl.
ARTUR DRYHYNYCZ



Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB