Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Marsel, Marsel i... Marsel

2017-12-12 12:00:00 (ost. akt: 2017-12-19 15:16:10)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Na tym etapie 57. plebiscytu "królem polowania" jest Marsel Castalano, młody taekwondoka i kick-boxer z Barczewa, który prowadzi aż w trzech konkursach sms-owych!

A oto jak wyglądają czołówki sześciu konkursów sms-owych, które towarzyszą 57. Plebiscytowi na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa w 2017 roku:

* Najpopularniejszy Sportowiec: 1. Marsel Castalano (taekwondo, kick-boxing, Egida Barczewo) GO.NS.13; 2. Tomasz Orzeł-Sebastian Czaplicki (siatkówka niesłyszących, Warmig Olsztyn) GO.NS.57; 3. Jerzy Jabłoński (lekka atletyka, niestowarzyszony) GO.NS.91; 4. Dominik Bugaj (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) GO.NS.90; 5. Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Traveland\Warmia Energa Olsztyn) GO.NS.53; 6. Olga Górnas-Grudzień (żeglarstwo niepełnosprawnych, AKS OSW Olsztyn) GO.NS.23; 7. Ewa Jaszczuk (pływanie, Kormoran Olsztyn) GO.NS.29; 8. Hubert Bruzdewicz (pływanie, Kormoran Olsztyn) GO.NS.11; 9. Jakub Mościcki (pływanie, Kormoran Olsztyn) GO.NS.56; 10. Krystyna Abramczyk-Puzio (podnoszenie ciężarów, trójbój siłowy, Zjednoczenie Olsztyn) GO.NS.98.

* Klub Roku: 1. Egida Olsztynek GO.KS.94; 2. Pisa Tewes-Bis Barczewo GO.KS.55; 3. Start Olsztyn GO.KS.66

* Najpopularniejszy Sportowiec Olsztyna: 1. Dominik Bugaj (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) GO.NSO.55; 2. Iga Kowalczyk (gimnastyka sportowa, UKS SMS Olsztyn) GO.NSO.21; 3. Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Traveland\Warmia Energa Olsztyn) GO.NSO.30; 4. Rafał Chudzik (koszykówka, Stomil Olsztyn) GO.NSO.8; 5. Jakub Kochanowski (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) GO.NSO.19.

* Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Olsztyńskiego: 1. Marsel Castalano (taekwondo, kick-boxing, Egida Barczewo) GO.NSP.3; 2. Szymon Piątkowski (taekwondo olimpijskie, AZS UWM Olsztyn) GO.NSP.12; 3. Marcin Kurp/Sebastian Wach (automobilizm, Automobilklub Warmiński) GO.NSP.11.

* Piłkarz Roku: 1. Adrian Orzeł (Warmia Olsztyn) GO.PR.32; 2. Dawid Arczewski (Iskra Narzym) GO.PR.2; 3. Grzegorz Pawłysyn (Fortuna Gągławki) GO.PR.35; 4. Jakub Kozłowski (Czarni Olecko) GO.PR.17; 5. Bartłomiej Dymek (Wilczek Wilkowo) GO.PR.8; 6. Paweł Adamiec (Znicz Biała Piska) GO.PR.1; 7. Jakub Krajewski (GKS Stawiguda) GO.PR.19, Wojciech Ratyński (Burza Słupy) GO.PR.38; 9. Adrian Podgórski (Kaczkan Huragan II Morąg) GO.PR.37; 10. Piotr Skiba (Stomil Olsztyn) GO.PR.41.

ZAGŁOSUJ NA SPORTOWCA ROKU:
kliknij tutaj


* Sportowy Talent Roku: 1. Marsel Castalano (taekwondo, kick-boxing, Egida Barczewo) GO.STR.6; 2. Barbara Budek (taekwondo, Egida Olsztynek) GO.STR.33; 3. Bartłomiej Kubkowski (pływanie, Kormoran Olsztyn) GO.STR.14; 4. Szymon Piątkowski (taekwondo olimpijskie, AZS UWM Olsztyn) GO.STR.34 NA NUMER 72051; 5. Dominik Bugaj (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) GO.STR.4, Maciej Kowalewicz (strzelectwo, Gwardia Olsztyn) GO.STR.31

Poza tym w głosowaniu sms-owym wybieramy Sportowe Wydarzenie Roku, Sportowca bez Barier, Najpopularniejszego Sportowca Akademickiego oraz Akademickiego Sportowca bez Barier. Przypominamy, że sms-y wysyłamy na numer 72051 (2,46 zł brutto), w treść wpisując tylko kod. Wśród trzech nadawców sms-ów rozlosujemy cenne nagrody ufundowane przez firmę Jubirex (dwie bransoletki i szwajcarski zegarek). Poza tym wyniki głosowania sms-owego na Najpopularniejszego Sportowca będą doliczone do wyników Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa 2017 roku (1 sms=10 punktów, tyle samo otrzymuje sportowiec wpisany na pierwszym miejscu plebiscytowego kuponu).
Zwycięzcy konkursów sms-owych wraz z osobami towarzyszącymi wezmą udział w uroczystym balu, podczas którego zostaną ogłoszone wyniki 57. plebiscytu.
ARTUR DRYHYNYCZ
Polub nas na Facebooku: