Sława niepokonanym (siatkarzom)

2017-11-29 16:42:06(ost. akt: 2017-11-29 16:52:20)
Sława Kieźliny

Odbyła się kolejna seria spotkań Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Amatorów. Organizatorem zawodów jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.
W II lidze OLSA rozegrano cztery spotkania. Przed każdym meczem minutą ciszy uczczono pamięć Piotra Koczana, zmarłego w poniedziałek naszego kolegi, wybitnego siatkarza i propagatora tej dyscypliny.

W pierwszym meczu Abra Kadabra Magic Volley pokonała 2:0 (23, 22) Fachury Teknos. Siatkarze Fachury w tym sezonie jeszcze nie zapunktowali, ale dzielnie walczyli, minimalnie przegrywając w obu setach. W zwycięskim zespole najlepiej zaprezentował się zdobywca 11 punktów Szymon Witkowski.

W drugim meczu spotkały się zespoły zajmujące dwa czołowe miejsca w tabeli. Sława Kieźliny utrzymała miano niepokonanej drużyny, zwyciężając 2:0 (19, 21) IMPLYWEB. MVP spotkania został Michał Aleksiejuk (11 pkt).

Bardzo dobrze wypadli młodzi zawodnicy Słonecznego Patrolu, którzy w dwóch setach (do 15 i 16) pokonali Januszy Siatkówki. Najlepszym zawodnikiem meczu został Michał Tworkowski (13 pkt.).

Równie pewne zwycięstwo odniósł Sajtmak, zwyciężając 2:0 (16, 18) Konitec. MVP meczu został zdobywca 12 punktów Janusz Dzisko.