Straż Pożarna albo walczy z ogniem, albo... strzela bramki

2017-11-27 16:36:00(ost. akt: 2017-11-27 16:47:20)
Straż Pożarna

Trwają rozgrywki Olsztyńskiej Ligi Futbolu Amatorskiego (OLFA), której organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji. Rozegrano trzy spotkania - jedno w pierwszej i dwa w drugiej lidze.
W I lidze Straż Pożarna pokonała 7:0 (4:0) Alcar Renault. Już po pierwszej połowie prezentujący widowiskową i skuteczną grę Strażacy prowadzili 4:0, a w drugiej części dołożyli kolejne trafienia, sami nie tracąc żadnej bramki. Dla zwycięzców trzy gole zdobył Krzysztof Syrojć, dwa Kamil Kulas a po razie trafiali Piotr Buda i Michał Turulski.

Natomiast w II lidze po emocjonującym meczu Jasam jako pierwszy urwał punkty liderowi, remisując 2:2 (2:1) z Milordtrans & Szkołą Ogryzek. Po pierwszej połowie nieznacznie 2:1 prowadził Jasam po bramkach Bartosza Makowskiego i Marka Michalewskiego i trafieniu Adama Mroczki dla Milordtrans & Szkoły Ogryzek. W drugiej połowie mimo wielu okazji z obu stron byliśmy świadkami tylko jednej bramki, której autorem był ponownie Adam Mroczka.

W ostatnim spotkaniu Zgoda F.C. pokonała 7:2 (4:0) Miazgę Gutkowo. Skutecznie i kombinacyjnie grający zawodnicy Zgody już do przerwy prowadzili 4:0. W drugiej połowie dorzucili kolejne trzy trafienia, na co Miazga Gutkowo odpowiedziała dwoma golami, zmniejszającymi rozmiary porażki. Dla zwycięzców cztery bramki strzelił Krystian Oleszko, a trzy pozostałe trafienia były dziełem braci Pawła (2 gole) i Piotra (1 gol) Błaszczyków. Dla Miazgi bramki zdobywali: Łukasz Uziębło i Szymon Chodor.